Пʼятниця, 19 липня 2024 року

Meta представила нейромережу Make-A-Video, яка генерує відео за текстовим описом

Останнім часом було представлено кілька нейромереж, що створюють зображення за текстовим описом. Команда інженерів з машинного навчання з Meta пішла далі та створила алгоритм Make-A-Video, здатний створювати невеликі відеоролики за текстовим описом.

За допомогою декількох слів або рядків тексту Make-A-Video може втілити в життя уяву і створити відеоролики. Поки що за допомогою алгоритма Make-A-VideoMake-A-Video вдається отримувати відео низької якості з артефактами, однак у майбутньому розробка може допомогти суттєво просунутися у сфері створення контенту за допомогою штучного інтелекту.

Генеральний директор Meta Марк Цукерберг назвав роботу над Make-A-Video «дивовижним прогресом», зазначивши, що створювати відео значно складніше, ніж фото. Ролики, що генеруються за допомогою алгоритму, тривають не більше 5 секунд і не мають звукового супроводу.

Meta поки що не зробила нейромережа Make-A-Video загальнодоступною. Це може означати, що опубліковані компанією відео могли бути ретельно відібрані, щоб представити алгоритм у кращому світлі. Очікується, що надалі якість роликів, що генеруються нейромережею, буде покращуватися.

У Meta вважають, що подібні Make-A-Video інструменти створення відео можуть бути неоціненними для творців контенту та художників. Однак, як і у випадку з алгоритмами генерації зображень за описом, подібні інструменти можуть мати небезпеку. Це пов'язано з тим, що такі алгоритми можна використовувати для дезінформації, пропаганди та інших.

Метки: Make-A-Video, нейромрежа

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.