Менше секунди до сотні: у Швейцарії студенти створили найшвидший у світі електромобіль (ВІДЕО)

Студенти ETH Zurich створили найшвидший у світі електромобіль. Їх авто побило попередній рекорд розгону від 0 до 100 км/год, який становив 1,46 секунди, встановлений у 2022 році командою з Німеччини.

Команда студентів з ETH Zurich та Люцернського університету прикладних наук у Швейцарії створила електромобіль під назвою Mythen, що зміг розігнатись від 0 до 100 км/год (62,15 миль/год) лише за 0,956 секунди.

автоM

Книга рекордів Гіннесса підтвердила, що Mythen побив попередній світовий рекорд прискорення для електромобілів, встановивши неймовірно високу планку для тих, хто прагне побити новий рекорд. Попередній рекорд належав команді під назвою Foerderverein GreenTeam Uni Stuttgart e.V, яка 23 вересня 2022 року розробила електромобіль.

Усі студенти є членами Академічного мотоспортивного клубу Цюріха (AMZ), і вони невтомно працювали над Mythen. Загалом вся машина важить лише 140 кг завдяки широкому використанню карбону та алюмінію. Кожне колесо має власний двигун із загальною потужністю системи близько 326 к.с.

З таким співвідношенням потужності та ваги не можуть конкурувати навіть найпотужніші гіперкари. Цікаво, що лише завдяки використанню системи, яка буквально присмоктує машину до землі, команда могла забезпечити тягу, необхідну для такої швидкої їзди.

Джерело

Метки: электромобиль