Вівторок, 16 липня 2024 року

Масляний обігрівач – гарна альтернатива для опалення будь яких приміщень

Наразі відомо досить багато різновидів обігрівачів, які заміняють централізовану систему опалення та автономну (газову або електричну). Більшість з них, крім інфрачервоного, збудована за принципом нагріву, якоїсь поверхні за допомогою електричного ТЕНу, яка потім передає тепло повітрю в приміщенні.
Це тепловентилятори, конвектори, керамічні та масляні обігрівачі
https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/maslyanye_obogrevateli.html. Кожен з них має свої переваги та недоліки, які зумовлюють ефективність використання за певних потреб.
Тож розглянемо останній тип обігрівачів – масляні.

масляний обігрівач

Як влаштований масляний обігрівач

Масляні обігрівачі – один з найдавніших типів обладнання для обігріву приміщень. По суті своєю конструкцією він повторює радіатор централізованої системи опалення. Така ж сама «гармошка» з ребрами, тільки замість води заповнена маслом (звідти і назва масляний). В нижній частині радіатора розташований електричний ТЕН. Коли він нагрівається, тепло передається маслу, яке починає підніматися. Починається процес циркуляції: гаряче масло замінює холодне.
Обігрівач облаштований системою автоматики. В ньому вбудований термостат. Коли досягається встановлена порогова температура, термостат розриває електричний ланцюг і подальше нагрівання припиняється. Коли температура знижується, контакти знову розмикаються, і нагрівання продовжується знову. Зауважте, що крім того сучасні масляні обігрівачі можуть бути обладнані таймером, який дозволяє включати за заданою програмою, дістанційним управлінням. Окремі моделі навіть за допомогою Wi-Fi, що дозволяє вбудовувати їх у систему «розумного дому».

Переваги та недоліки масляного обігрівача

Відразу зауважимо, що за нашим досвідом, у масляного обігрівача є тільки один недолік, який до того ж певною мірою є і перевагою. Це повільний нагрів. Так, дійсно, порівняно з конвектором або тепловентилятором масляний обігрівач нагріває повітря у приміщенні повільніше. Але після відключення він продовжує його гріти, чого не скажеш про інші типи обігрівачів.
А от переваг досить багато:

  • Не спалюють кисень з повітря, завдяки низькій температурі нагрівальної поверхні;
  • Пожежобезпечний, може бути обладнаний захистом від перекидання, замерзання;
  • Вологозахищений, що дозволяє встановлювати його, наприклад, у ванних кімнатах;
  • Не створює шум під час роботи;
  • Мобільний – більшість моделей обладнана ніжками з колесами;
  • Сучасний дизайн;
  • Широкий набір функцій – термостат, таймер, дистанційне управління, Wi-Fi.

До речі, той самий недолік про який йшлося вище, усувається за допомогою вентилятора, який вбудований в деякі моделі масляних нагрівачів, наприклад, HEINNER HOH-YV13BK.
За власним досвідом скажемо, що масляний нагрівач гарна альтернатива іншим, у випадку, коли потрібно довгий час підтримувати у приміщенні мінімальну температуру. Наприклад, у офісі на вихідні дні.

Метки: масляний обігрівач

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.