Літо не за горами: як обирати дитячий купальник

Вибір одягу для дитини – це складний процес, особливо в міру дорослішання. Це компроміс між бажаннями, раціональними уявленнями та фінансовими можливостями батьків, з одного боку, та баченням свого гардеробу дитиною з іншого. Пропонуємо поговорити про такий важливий компонент одягу, як дитячий купальник. На онлайн та офлайн магазинах України представлений широкий асортимент цих виробів різної цінової категорії та різного призначення. Це і речі таких відомих брендів, як, наприклад, ARENA та SPEEDO, призначені більше для занять спортом, та вишукані вироби для відпочинку на морі або біля басейну, як GIVENCHY KIDS та LA PERLA.

купальнік дитячий

На які моменти слід звертати увагу при виборі дитячого купальника

До дитячого одягу чи то верхній, чи білизна завжди пред'являються особливі вимоги.

  1. Комфорт. Купальник повинен бути зручним як на березі, так і у воді, як для активних ігор і плавання, так і для спокійного лежання в шезлонгу.
  2. Розмір. Купальник повинен бути не надто тісний і не надто вільний, пропорції дитячого тіла суттєво відрізняються від дорослого, тому підбір правильного розміру – відповідальний момент.
  3. Матеріал. Матеріалам дитячих речей завжди приділяється особлива увага. Вони повинні бути екологічні, гіпоалергенні, міцні в носінні, з урахуванням того, що дитина на відміну від дорослої людини більш активно взаємодіє з предметами навколишнього світу. Крім того, матеріал повинен легко пратися і швидко висихати.
  4. Дизайн. Цей момент має кілька аспектів – естетика, практичність та безпека. Щодо останнього слід пам'ятати, що дитина в купальному костюмі яскравого кольору завжди буде помітнішою у воді, її легше візуально контролювати. Купальники преміум-сегменту, такі як La Perla, часто доповнюються красивими деталями, як вишивка, мереживо та інші прикраси.

LA PERLA2

Декілька слів про дизайн та стиль купальників та їх елементів

Як і дорослі, так і дитячі костюми мають кілька основних стилів. Всі вони представлені на ринку України, в інтернет магазинах брендового одягу, таких як invogue.ua.

  • Злитий - що складається з єдиного шматка тканини, що покриває тіло дитини від грудей до стегон.
  • Роздільний - що складається з ліфа та трусиків. Вони у свою чергу діляться на бікіні та танкіні (плавки та маєчка).
  • Купальник-монокіні - поєднує в собі властивості роздільного та злитного купальника. Має вирізи з боків, що зв'язують ліф та трусики.
  • Спеціальні шорти для купання.
  • Купальник-сарафан - різновид танкіні з подовженою верхньою частиною.
Метки: дитячий купальник