Лікарі визначили чотири ознаки підвищеного цукру в крові

При діабеті другого типу організм виробляє недостатньо інсуліну, що відповідає за баланс цукру, або клітини не реагують на нього. При цьому рівень цукру в крові підвищується. Лікарі перерахували попереджувальні ознаки цього стану.

Дослідники виділяють чотири головні симптоми гіперглікемії (високого рівня цукру в крові). Серед них – почуття сильної спраги, ще відоме як полідипсія.

Воно супроводжується тимчасовою або тривалою сухістю в роті. Почуття спраги зберігається незалежно від того, як багато води ви п’єте.

Лікарі також закликають звернути увагу на прискорене сечовипускання. У відповідь на високий рівень цукру в крові організм намагається видалити надлишок глюкози разом з сечею. Це може становити більше трьох літрів в день.

На підвищений рівень цукру можуть вказувати сильна втома і виснаження, які не зникають під час відпочинку або сну. Стомлюваність можна пояснити нездатністю організму доставляти глюкозу з крові в клітини, через що виникає нестача енергії.

Ще однією попереджувальною ознакою високого рівня цукру в крові, на думку медиків, є відчуття дискомфорту і роздратування.

Метки: диабет