Купівля та продаж криптовалюти – простота та складність процесу

Читать на русском

Продаж та купівля криптовалюти – операція, яка надає можливість заробітку на біржі. Це базовий процес, який трансформується на інші. Подана процедура, виконана навіть на різних майданчиках, вже дає змогу заробити на курсовій різниці. Нижче наведено інформацію, як відбувається ця операція на різних ресурсах.

Купівля та продаж криптовалютній біржі

На криптобіржах такий процес автоматизований. Користувач створює ордер, який автоматично обробляється системою. Інформація, яка вказується в ордері:

  • Кількість коїнів для купівлі/продажу.
  • Оптимальна для користувача сума.

Система автоматично знаходить збіги, після чого ордер закривається, а угода здійснюється. Процедура зазвичай займає кілька секунд.

Оформити ордер просто, використовуючи функціонал криптобіржі. Сучасні платформи відрізняються простим та зрозумілим інтерфейсом, завдяки чому легко знайти відповідні розділи. Щоб купити криптовалюту, потрібно поповнити баланс, використовуючи для цього банківську картку або переказ.

Процес придбання на Р2Р-платформі та в обміннику

Купівля та продаж криптовалюти на таких ресурсах базується виключно на виборі користувача. Якщо ви збираєтеся проводити операцію на Р2Р-платформі, то знадобиться лише підібрати потрібну пропозицію. Плюс такого сервісу – можливість вибору об'яв з доступним курсом.

Якщо ви плануєте покупку криптовалюти в обміннику, то досить просто стежити за курсом. Далі ви вибираєте відповідний коін та здійснюєте обмін фіату на цифровий актив. Кошти моментально зараховуються на адресу, яку ви вкажете. Будьте уважні при розміщенні адреси гаманця, оскільки помилка буде коштувати безповоротній втраті коштів.

Комісії під час роботи з майданчиками

Купівля та продаж оцінюються як торговельна операція. Криптобіржі передбачають комісії. Заздалегідь ознайомтеся із актуальними умовами. Окремі ресурси виставляють комісії на виведення коштів та поповнення картки. Варто врахувати той факт, що Р2Р-платформи та обмінники також стягують комісії. Вони можуть досягати 10%, але найпопулярніші ресурси мають показник на рівні 1-2%.

При виборі будь-якого сервісу оцініть його з позиції надійності, зручності, практичності, вигоди саме для вас. Якщо вам важливий широкий функціонал, зупиніться на біржах. Надалі ви зможете направити монети до інших торгових процесів, які принесуть вам дохід.

Читати по-українські

Покупка и продажа криптовалюты – простота и сложность процесса

Продажа и покупка криптовалюты – операция, которая предоставляет возможность заработка на бирже. Это базовый процесс, который трансформируется в другие. Представленная процедура, выполненная даже на разных площадках, уже дает возможность заработать на курсовой разнице. Ниже представлена информация, как происходит эта операция на различных ресурсах.

Покупка и продажа криптовалюты на бирже

На криптобиржах такой процесс автоматизирован. Пользователь создает ордер, который автоматически обрабатывается системой. Информация, которая указывается в ордере:

  • Количество коинов для покупки/продажи.
  • Оптимальная для пользователя сумма.

Система автоматически находит совпадения, после чего ордер закрывается, а сделка осуществляется. Процедура в большинстве случаев занимает несколько секунд.

Оформить ордер просто, используя функционал криптобиржи. Современные платформы отличаются простым и понятным интерфейсом, благодаря чему легко найти соответствующие разделы. Чтобы купить криптовалюту, потребуется пополнить баланс, используя для этого банковскую карту или перевод.

Процесс приобретения на Р2Р-платформе и в обменнике

Покупка и продажа криптовалюты на таких ресурсах основывается исключительно на выборе пользователя. Если вы собираетесь проводить операцию на Р2Р-платформе, то понадобится только подобрать подходящее предложение. Плюс такого сервиса – возможность выбора объявления с доступным курсом.

Если вы планируете покупку криптовалюты в обменнике, то достаточно просто следить за курсом. Далее вы выбираете подходящий коин и осуществляете обмен фиата на цифровой актив. Средства моментально зачисляются на адрес, который вы укажите. Будьте внимательны при размещении адреса кошелька, так как ошибка будет стоить безвозвратной потери средств.

Комиссии при работе с площадками

Покупка и продажа оцениваются как торговая операция. Криптобиржи предусматривают комиссии. Заранее ознакомьтесь с актуальными условиями. Обратите внимание на то, что отдельные ресурсы выставляют комиссии на выведение средств и пополнение карты. Стоит учесть тот факт, что Р2Р-платформы и обменники также взимают комиссии. Они могут достигать 10%, но у самых популярных ресурсов показатель находится на уровне 1-2%.

При выборе любого сервиса оцените его с позиции надежности, удобства, практичности, выгоды конкретно для вас. Если вам важен широкий функционал, то остановитесь на биржах. В дальнейшем вы сможете направить монеты в другие торговые процессы, которые принесут вам доход.

Метки: криптовалюта