Неділя, 21 квітня 2024 року

Купівля робота пилососа – відповідальний момент для дбайливих господарів

Читать на русском

Сьогодні одна із сфер найбільш сприйнятливих до нових технологій – обладнання для дому. І, безумовно, тут слід відзначити такий гаджет, як робот пилосос. Поява цих домашніх помічників вивела процес прибирання на якісно новий рівень, і дозволила вирішити одну з основних проблем домашніх турбот – час. Тепер немає необхідності годинами шмигати щіткою пилососа, віником і шваброю, збираючи пил, шерсть і крихти і протираючи бруд. Робот-пилосос зробить це за вас. Адже це та інновація, завдяки якій у вашому будинку завжди буде чисто.
Зараз на ринку представлений широкий спектр моделей різних виробників у різних цінових категоріях. На що звернути увагу при виборі робота пилососа, щоб не переплачувати і не розчаруватися, розглянемо далі.

робот пылесос

Що таке робот пилосос

Робот пилосос – це роботизована машина для всіх етапів прибирання підлоги з різними видами покриттів. Вона самостійно переміщається вашими приміщеннями, складаючи карту, обминаючи перешкоди. Може збирати пил, вовну, дрібні крихти, і виконувати вологе прибирання. Складається з двох частин – власне пилососу та док-станції для підзарядки та заправки, а іноді й вивантаження сміття.

На які моменти слід звертати увагу при покупці робота пилососа

Характеристики робота пилососа умовно можна поділити на 2 частини. Одні з них – фактично ті самі, що й у звичайного пилососу. Інші – специфічні саме для цієї технології прибирання.
Отже:

 1. Потужність та потужність всмоктування – для гладких поверхонь вистачить і 1000 Па, для килимів – щонайменше 2000 Па.
 2. Робочі інструменти – за наявності килимових покриттів обов'язкові турбощітки, силіконові валики, бажані та силіконові торцеві щітки або щітки з довгими повідками.
 3. Система навігації:
  • Перші роботи пилососи були оснащені гіроскопічною системою орієнтації у просторі, але вони підходять тільки для однієї кімнати простої конфігурації з мінімумом меблів.
  • Роботи з відеокамерою та інфрачервоними датчиками підійдуть для складніших квартир чи офісів. У них, як правило, є і інші типи датчиків що дозволяють визначити наявність килима і автоматично збільшити потужність, відзначити скупчення меблів.
  • Роботи з лазерною системою (LIDAR) – найбільш просунута технологія, що дозволяє працювати в багатьох приміщеннях зі складною конфігурацією, добре розпізнавати перешкоди та створювати точні карти.
  • Роботи з LIDAR та ІІ. Звісно, куди ж без штучного інтелекту. Такі гаджети можуть розпізнати навіть хазяйські шкарпетки на дорозі або сюрпризи від домашніх улюбленців. Та й об'їхати останніх, якщо вони дорогою не поступаються.
 4. Місткість акумулятора, об'єми ємностей для сміття та води.
 5. Наявність додаткових функцій, наприклад, керування зі смартфона.

Що впливає на ціну робота пилососа

Як ми вже говорили, сьогодні на ринку є пристрої на будь-який гаманець. Основними факторами, що впливають на ціну, крім бренду, є ті характеристики, про які ми писали вище.
Наприклад, ви можете купити пилосос Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite із оптичною навігацією через камеру за 7,5 тис. грн. А можете додати ще трохи більше 1,5 тис. і купити Xiaomi Lydsto R1D, але вже з LIDAR і масою додаткових опцій. А за 23 тисячі отримаєте Hobot Legee D7 зі штучним інтелектом і системою збирання 4 в 1 (і збирання сміття та вологе прибирання одночасно), що суттєво економить час.
Вибір за вами.

Читати українською

Покупка робота пылесоса - ответственный момент для рачительных хозяев

Сегодня одна из сфер наиболее восприимчивых к новым технологиям – оборудование для дома. И безусловно тут следует отметить такой гаджет, как робот пылесос. Появление этих домашних помощников вывело процесс уборки на качественно новый уровень, и позволило решить одну из основных проблем домашних забот – время. Теперь нет необходимости часами елозить щеткой пылесоса, веником и шваброй, собирая пыль, шерсть и крошки и протирая грязь. Робот пылесос сделает это за вас. Ведь это именно та инновация, благодаря которой в вашем доме всегда будет чисто.
Сейчас на рынке представлен широкий спектр моделей различных производителей в самых разных ценовых категориях. На что обратить внимание при выборе робота пылесоса, чтобы не переплачивать и не разочароваться рассмотрим далее.

робот пылесос

Что такое робот пылесос

Робот пылесос – это роботизированная машина для всех этапов уборки пола с различными видами покрытий. Она самостоятельно перемещается по вашим помещениям, составляя карту, обходя препятствия. Может собирать пыль, шерсть, мелкие крошки и производить влажную уборку. Состоит из двух частей – собственно пылесоса и док-станции для подзарядки и заправки, а иногда и выгрузки мусора.

На какие моменты нужно обращать внимание при покупке робота пылесоса

Характеристики робота пылесоса условно можно разделить на 2 части. Одни из них – фактически те же, что и у обычного пылесоса. Другие – специфичны именно для этой технологии уборки.
Итак:

 1. Мощность и мощность всасывания – для гладких поверхностей хватит и 1000 Па, для ковров – минимум 2000 Па.
 2. Рабочие инструменты – при наличии ковровых покрытий обязательны турбощетки, силиконовые валики, желательны и силиконовые торцевые щетки или щетки с длинными поводками.
 3. Система навигации:
  • Первые роботы пылесосы были оснащены гироскопической системой ориентации в пространстве, но они подходят только для одной комнаты простой конфигурации с минимум мебели.
  • Роботы с видеокамерой и инфракрасными датчиками подойдут для более сложных квартир или офисов. В них, как правило, есть и другие типы датчиков позволяющие определить наличие ковра и автоматически увеличить мощность, отметить скопление мебели.
  • Роботы с лазерной системой (LIDAR) – наиболее продвинутая в технология, позволяющая работать во многих помещениях со сложной конфигурацией, хорошо распознавать препятствия и создавать точные карты.
  • Роботы с LIDAR и ИИ. Конечно, куда же без искусственного интеллекта. Такие гаджеты могут распознать даже хозяйские носки на пути или сюрпризы от домашних любимцев. Да и объехать последних, если они дорогу не уступают.
 4. Емкость аккумулятора, объемы емкостей для мусора и воды.
 5. Наличие дополнительных функций, например, управление со смартфона.

Что влияет на цену робота пылесоса

Как мы уже говорили, сегодня на рынке присутствуют устройства на любой кошелек. Основными факторами, влияющими на цену, кроме бренда, являются те самые характеристики, о которых мы говорили выше.
Например, вы можете купить пылесос Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite с оптической навигацией через камеру за 7,5 тыс. грн. А можете добавить еще чуть более 1,5 тыс. и купить Xiaomi Lydsto R1D, но уже с LIDARом и массой дополнительных опций. А за 23 тысячи получите Hobot Legee D7 с искусственным интеллектом и системой уборки 4 в 1 (и сбор мусора и влажная уборка одновременно), что существенно экономит время.
Выбор за вами.

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Апрель 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.