Субота, 15 червня 2024 року

Купівля квартири в будинку, що будується – вибираємо надійного девелопера

Читать на русском

Розглядаючи варіанти купівлі житлової нерухомості, головним критерієм вибору є вартість квартири, яка має бути співставна з розмірами бюджету, який покупець виділяє на ці цілі. Розмір фінансових коштів у покупця визначає кількість кімнат у квартирі та місце її розташування (район, поверх, наявність/відсутність балкона чи лоджії). Однак, перед тим як купити квартиру в Дніпрі в новобудові, на перший план виходить ще один критерій – вибір надійної компанії забудовника, що має позитивну репутацію серед численних девелоперів, що пропонують для купівлі об'єкти житлової нерухомості.

будинок1

Як вибрати надійного забудовника

Ціна одного квадратного метра житлової нерухомості на первинному ринку у Дніпрі є практично однаковою у всіх компаній-девелоперів (за винятком житлових комплексів, розташованих далеко від центру міста або на околиці міста). Саме тому, вибираючи для покупки квартиру в новобудові, необхідно враховувати:

  • кількість будинків, реально побудованих та зданих в експлуатацію компанією – забудовником та тривалість її існування на ринку будівництва житлової нерухомості;
  • відгуки в соціальних мережах реальних покупців, які придбали квартири в будинках, збудованих компанією (часто власники квартир у новому будинку об'єднуються у соціальних мережах у віртуальну спільноту, тому їхні відгуки є найбільш об'єктивними);
  • технології будівництва, які забезпечують мінімізацію теплових втрат, високі параметри шумоізоляції та створюють комфортні умови для проживання.

Ознаки надійності забудовника

Найважливішою ознакою надійності компанії-забудовника є його портфоліо – кількість збудованих ним багатоквартирних житлових будинків чи житлових комплексів у певному районі міста. Надійний забудовник доступний для спілкування в соціальних мережах, має свій сайт або персональний акаунт, де в деталях розповідається про особливості будинку, що будується, планування квартир, об'єкти соціальної інфраструктури, розташованих у житловому комплексі.

Перед покупкою квартири в новобудові необхідно впевнитись у наявності у забудовника ліцензії на право ведення житлового будівництва, документів, що підтверджують його права на земельну ділянку, виділену під будівництво багатоквартирного житлового будинку. Про репутацію надійного забудовника свідчить наявність у нього власного виробництва будівельних матеріалів та потужної будівельної техніки (будівельних кранів, автомобілів).

Читати по-українські

Покупка квартиры в строящемся доме - выбираем надежного девелопера

Рассматривая варианты покупки жилой недвижимости, главным критерием выбора является стоимость квартиры, которая должна быть сопоставима с размерами бюджета, выделяемого покупателем на эти цели. Размер финансовых средств у покупателя определяет количество комнат в квартире и место ее расположения (район, этаж, наличие/отсутствие балкона или лоджии). Однако, перед тем как купить квартиру в Днепре в новостройке, на первый план выходит еще один критерий – выбор надежной компании застройщика, обладающей положительной репутацией среди многочисленных девелоперов, предлагающих для покупки объекты жилой недвижимости.

будинок1

Как выбрать надежного застройщика

Цена одного квадратного метра жилой недвижимости на первичном рынке в Днепре является практически одинаковой у всех компаний-девелоперов (за исключением жилищных комплексов, расположенных вдалеке от центра города или на окраине городской черты). Именно поэтому выбирая для покупки квартиру в новостройке необходимо учитывать:

  • количество домов, реально построенных и сданных в эксплуатацию компанией – застройщиком и длительность ее существование на рыке строительства жилой недвижимости;
  • отзывы в социальных сетях реальных покупателей, которые приобрели квартиры в домах, построенных компанией (зачастую владельцы квартир в новом доме объединяются в социальных сетях в виртуальное сообщество, поэтому их отзывы являются наиболее объективными);
  • технологии строительства, обеспечивающие минимизацию тепловых потерь, высокие параметры шумоизоляции и создающие комфортные условия для проживания.

Признаки надежности застройщика

Наиболее важным признаком надежности компании-застройщика является его портфолио – количество построенных им многоквартирных жилых домов или жилищных комплексов в определенном районе города. Надежный застройщик доступен для общения в социальных сетях, имеет свой сайт или персональный аккаунт, где в деталях рассказывается об особенностях строящегося (построенного) дома, планировке квартир, объектах социальной инфраструктуры, расположенных в жилищном комплексе.

Перед покупкой квартиры в новостройке необходимо удостовериться в наличии у застройщика лицензии на право ведения жилищного строительства, документов, подтверждающих его права на земельный участок, выделенный под строительство многоквартирного жилого дома. О репутации надежного застройщика свидетельствует наличие у него собственного производства строительных материалов и мощной строительной техники (строительных кранов, автомобилей).

Метки: купити квартиру

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.