Купити товари світових брендів з доставкою з Італії – можливо, просто та зручно

Онлайн-шопінг – один з основних трендів сучасного світу. Можливості цієї популярної послуги постійно розширюються. І якщо декілька років тому основним напрямом закупів був Китай, то сьогодні все більше покупців обирають ринок Європи та США. Тим більше, що така послуга, як, наприклад, доставка з Італії різноманітних товарів, насамперед одягу, взуття та різноманітних аксесуарів, стала доступною та легкою.

одяг з Італії

Чому Європа, чому Італія

Адже всім відомо, що Італія країна- законодавиця моди. Тут працюють багато всесвітньо відомих дизайнерів. Тут постійно відбуваються покази модних колекцій. Саме тут зароджуються тенденції сучасної моди.

Чим же привабливий онлайн-шопінг у магазинах Європи:

  • Багатий вибір речей на будь який гаманець;
  • Можливість придбати речі з останніх колекцій світових брендів або ж стокові речі відмінної якості;
  • Нарешті, знамениті європейські сезонні розпродажі.

 

Як відбувається онлайн-покупка та доставка з Європи

Зазвичай в процесі закупок в закордонних інтернет магазинах доводиться користуватися послугою, так званого поштового форвардингу. Що це таке? Ви виконуєте стандартну покупку в онлайн магазині, обговорюючи всі умови угоди з продавцем. Але напряму брендові магазини товар до України відправити не можуть. Ост тут і з’являється посередник – форвардингова компанія. Саме на її склад у європейській країні попадає товар з магазину. А потім поштовий оператор доставляє його в Україну.

Тож в такому разі вам необхідно буде виконати двоетапну операцію і укласти дві угоди: з продавцем та з форвардинговою компанією.

Так було завжди. Але нещодавно в Україні з’явилась послуга NPShopping, яка поєднує в собі обидва етапи. На сайті компанії вам доступні каталоги самих відомих брендів, як то Zara, MarksandSpencer, MassimoDutti, Moschino, Trussardi, Gucci. Вам не потрібно вести окремі переговори з продавцями брендових магазинів. Користуючись каталогами ви можете зробити замовлення і досить швидко отримати свій товар в Україні в відділенні «Нової пошти» або ж кур’єром.

Як і у випадку зі звичайним поштовим форвардингом відправлення спершу приходить на склад партнера компанії "Нова пошта Глобал" в Італії, а потім вже в Україну. Зазвичай процес займає близько 8 календарних днів. Точну вартість доставки можна прорахувати за допомогою онлайн-калькулятора на сайті. Приблизно доставка джинсів вам обійдеться у 7,5 доларів. Але слід враховувати, що згідно із законодавством України, якщо вартість вашої покупки вища за 150 євро, то вам доведеться сплатити мито в розмірі 10% від суми + ПДВ (20% від суми товарів разом з митом), а також додатково сплатити митно-брокерські послуги НП Глобал (3%).

Метки: доставка з Італії