Четвер, 20 червня 2024 року

Кризи, з якими стикається сьогодні Україна, рукотворні

Про це заявляють у Всеукраїнському об’єднанні «Батьківщина». Таку переконаність в одній з найрейтинговіших і найстарішій політичній силі пояснюють тим, що про загрозу енергетичного і тарифного колапсу, про наближення нової великої хвилі епідемії стало відомо не сьогодні і не вчора. Про них попереджали за півроку, якщо не більше. Криз можна було уникнути, або принаймні зменшити небезпеки, якщо б про їхнє попередження подбали завчасно. Як передбачала і попереджала «Батьківщина». І не просто попереджала – незмінна лідерка партії Юлія Тимошенко пропонувала конкретний план дій.

apm8259
Але влада не просто не прислухалася до порад. Вона діяла в прямо протилежному напрямку. Бо насправді саме таким є її сценарій – не телевізійний, а реальний. Його суть – відмова від суб’єктності і суверенітету. Крок за кроком влада відмовляється від власності і ресурсів, що поки залишилися в держави, скидає з себе відповідальність перед людьми, покладаючись на зовнішнє управління та розраховуючи жити на корупційну ренту, яку (як їй здається) сплачуватимуть можновладцям ті, хто отримує Україну з усіма нашими ресурсами у користування.
Найперше, на чому наголошує Юлія Тимошенко - якщо кризи є рукотворними, то їх можна і варто долати. Але для цього треба змінити стратегічний курс країни, який не влаштовує вже більше двох третин громадян.
План невідкладних заходів для боротьби з пандемією Юлія Тимошенко запропонувала не сьогодні і не вчора, а в той момент, коли вірус лише почав ширитися Україною. План Тимошенко підтримала Верховна Рада. Але уряд парламентську постанову не виконав. А якби до пропозицій дослухалися? Скільки б життів це зберегло?
Так само «Батьківщина» пропонує план дій з вирішення енергетичних проблем – які мають розпочатися із запровадження надзвичайного стану в енергетиці. На столі й план розв’язання тарифної проблеми – газ вітчизняного видобутку має бути спрямований українським родинам. І насправді це ж потрібно не владі. І не опозиції. Це потрібно людям, потрібно країні – наголошують в «Батьківщині», яка останнім часом стабільно нарощує свій рейтинг.

 

Олег Романенко

Метки: Батьківщина, Юлия Тимошенко

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.