Середа, 12 червня 2024 року

Криптовалютний арбітраж. Що це таке і як на ньому заробити?

pexels-photo-14751274
Арбітраж - це одночасна купівля і продаж одного і того ж або схожого активу на різних ринках з метою отримання прибутку від невеликої різниці в цінах. Він використовує короткострокові коливання цін на ідентичні фінансові інструменти на різних ринках або в різних формах.

Арбітраж - це явище, яке існує внаслідок неефективності ринку і використовує цю неефективність. Однак, як виявляється, він також служить для їх усунення. Дійсно, коли багато людей (та інституцій) починають використовувати арбітраж, тоді відбувається саморегулювання та вирівнювання цін.

Арбітраж криптовалют 

Арбітраж трафіку - це модель монетизації, в якій арбітражник купує веб-трафік на одній платформі (наприклад, в рекламній мережі) за низькою ціною і перенаправляє відвідувачів на іншу платформу (наприклад, на свій веб-сайт), де цей веб-трафік зазвичай заробляється за рахунок реклами або продажу товарів чи послуг. А що ж таке криптовалютний арбітраж та чим він відрізняється?

Арбітраж - це практика, яка десятиліттями використовується на різноманітних ринках, включаючи валютні. На децентралізованому і надзвичайно ліквідному ринку криптовалют він є особливо привабливою формою отримання доходу, оскільки різниця в цінах може становити лише кілька відсотків, що дозволяє дуже легко отримувати прибуток з великим обсягом капіталу.

3 види криптовалютного арбітражу

  1. Міжбіржовий арбітраж - це використання різниці в цінах криптовалют на різних біржах для отримання прибутку.
  2. Географічний арбітраж - це інвестиційна стратегія, при якій трейдер використовує різницю в цінах на криптовалюту в різних країнах для отримання прибутку.
  3. Тристоронній арбітраж передбачає використання різниці в цінах на трьох ринках для одночасної монетизації різниці в цінах.

Арбітраж між біржами

Арбітраж між біржами - одна з основних форм арбітражної торгівлі криптовалютами. Прибуток генерується шляхом купівлі цифрових активів на одній біржі та продажу їх на іншій, використовуючи різницю в цінах між ними. Коли арбітраж автоматизований, ця стратегія може бути ще більш ефективною.

Географічний арбітраж

Географічний арбітраж - це ще одна форма торгівлі, яка базується на використанні різниці в цінах на цифрові активи між біржами, розташованими в різних регіонах. Цей вид арбітражу особливо популярний для криптовалют, які більш схильні до цінових коливань, ніж традиційні валюти.

Він може принести набагато більшу вигоду, ніж між локальними біржами. Наприклад, ви можете отримати вигоду від різниці в курсах BTC в Америці та Південній Кореї. Так звана «премія Кімчі» дозволяє інвесторам отримати додатковий прибуток, продаючи біткоїн за вищою ціною на корейській біржі.

Тристоронній арбітраж

Іншим видом криптовалютного арбітражу є тристоронній арбітраж, який передбачає переказ коштів між трьома або більше цифровими активами на одній біржі з метою отримання прибутку, використовуючи розбіжність цін однієї або двох криптовалют. Цей тип торгівлі пропонує потенціал для більших прибутків, ніж двосторонній або географічний арбітраж, але також несе більший ризик втрати капіталу.
pexels-photo-8919543

Заробіток на курсовій різниці

Автоматизація процесу - одна з найважливіших особливостей арбітражних платформ, які дозволяють інвесторам отримувати пасивний дохід з мінімальними зобов'язаннями. Використовуючи правильні інструменти і торгові стратегії, можна використовувати різницю в цінах між двома або більше криптовалютними біржами. Автоматичні угоди виконуються за лічені секунди, мінімізуючи ризик впливу ринкових коливань.

Аналіз ризиків має вирішальне значення для успіху в торгівлі на основі цієї стратегії. Трейдерам необхідно відстежувати ряд факторів, таких як волатильність ринку, ліквідність окремих бірж і торгові витрати. Також важливо знайти хороше джерело інформації про поточні котирування криптовалют, щоб мати можливість швидко реагувати на можливості.

Чи є у криптовалютного арбітражу слабкі місця?

Арбітраж на криптовалютній біржі, окрім можливості автоматизації та отримання пасивного доходу, здається безпечнішим, ніж інші торгові стратегії. Якщо трейдеру доводиться щодня боротися з ринком і прогнозувати, зросте чи впаде ціна, то арбітражний трейдер розраховує лише на появу курсової різниці.

Ризики, пов'язані з арбітражною торгівлею криптовалютами, дещо нижчі, ніж з іншими торговими стратегіями, оскільки вона, як правило, не вимагає перспективного аналізу. Арбітражники укладають угоди, які тривають максимум кілька хвилин, тому схильність до торгових ризиків значно знижується.

Однак валютний арбітраж має і свої недоліки. Зрештою, яка стратегія не має їх? Низький ризик, пов'язаний з можливостями арбітражу, впливає на загальну прибутковість. Там, де менше можна втратити, там і менше можна отримати. Тому криптовалютним арбітражникам потрібно укладати великі обсяги угод, щоб заробляти на них гроші. Крім того, криптовалютний арбітраж не є повністю безкоштовним.

Основні недоліки арбітражу пов'язані з трьома незалежними категоріями:

  1. Комісії - арбітражна торгівля на двох біржах може передбачати комісію за зняття коштів, депозит і виконання угоди. Накопичення комісій може з'їсти більшу частину або навіть весь прибуток.
  2. Час - арбітраж на ринку криптовалют є надзвичайно «чутливою» до часу діяльністю. Оскільки все більше гравців використовують арбітражні стратегії, розбіжності в цінах мають тенденцію зникати (як згадувалося на початку, арбітраж регулює неефективність ринку). Якщо ви не перший, хто помітив розбіжність, ви навряд чи заробите на цьому гроші.
  3. Безпека - арбітражним інвесторам доводиться вносити кошти на кілька біржових платформ, що робить їх вразливими до зломів і хакерських атак.

Висновок

Криптовалютний арбітраж має свої переваги та недоліки. Однією з найбільших переваг є можливість отримання доходу з низьким інвестиційним ризиком. Існує також ризик невизначеності в отриманні замовлених криптовалют і труднощі в прогнозуванні їх подальшої вартості.

 

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.