Пʼятниця, 24 травня 2024 року

Кращий інтернет-еквайринг для ecommerce?

Якісно налаштований інтернет-еквайринг – це важливий крок для будь-якого бізнесу, який працює в електронній комерції. Завдяки цьому рішенню, онлайн-ресурс може перетворитись на повноцінний канал продажів з комфортною та вигідною системою як для клієнтів, так і для бізнесу. В цьому матеріалі ми розглянемо особливості інтернет-еквайрингу для бізнесу в e-commerce та які переваги отримає компанія після інтеграції.

Що таке інтернет-еквайринг?

Інтернет-еквайринг – це інноваційне рішення, яке дозволяє бізнесу приймати онлайн та мобільні платежі. Важливо також зазначити, що саме цей тип еквайрингу відрізняється від того ж торговельного тим, що в інтернет-еквайрингу використовується спеціальна платіжна сторінка, яку надає банк-еквайр або провайдер платіжних послуг. 

Процес інтеграції інтернет-еквайрингу

Частіше всього, провайдер платіжних послуг підключають це платіжне рішення безкоштовно. Але водночас вони заробляють з транзакційних комісій – бізнес сплачує відсоток з кожного платежу, який був проведений на сайті.

Тарифи підключення

Також важливо зауважити, що тариф підключення залежить від декількох факторів таких як, наприклад, географія роботи, щомісячний оборот та обраний платіжний метод. Чим вищий оборот компанії – тим вигідніший тариф запропонують. У середньому в Україні тарифи на еквайринг варіюються від 1,5 до 2,4% за транзакцію.

Процес налаштування онлайн платежів до бізнесу також може проходити як через підʼєднання до API, так і через модулі CMS.

Переваги для бізнесу з платіжним рішенням від Tranzzo

Tranzzo пропонує інноваційні платіжні системи для інтернет-магазину в Україні, які в свою чергу несуть багато переваг для розвитку компаній. Команда також пропонує якісну технічну підтримку. Головні переваги для бізнесу містять:

  • Конверсія понад 95%;

Одна з головних переваг платіжних систем від Tranzzo – унікальний підхід до транзакцій. Іншими словами система сама обирає найшвидший маршрут, в той час поки токенізація дозволяє легко провести платежі в один клік. Це все в сумі підвищує показник успішних оплат.

  • Можливості для виходу на нові ринки; 

Обираючи технічне рішення від Tranzzo, бізнес отримує можливість залучати клієнтів з більш ніж 180 країн. Щобільше, приймати оплати онлайн також можна в різних валютах в залежності від регіону та криптовалюті.

  • Гнучка антифрод-система

Кібербезпека – важливий фактор для успішного бізнесу. Tranzzo пропонує три рівні захисту від шахрайства, live-моніторинг та шифрування даних для кондиційності. Система постійно оновлює методи захисту для того, щоб гарантувати найвищий рівень безпеки.

  • Платіжна аналітика 

Якісна аналітика є частиною ефективної бізнес-аналітики. Докладна інформація в вашому мерчант-акаунті допоможе контролювати основні процеси в бізнесі. 

  • Програмний РРО для фіскалізації операції

Зручність – це інша важлива складова ефективного ведення бізнесу. Зручно має бути не тільки клієнтам, але і компанії. В цьому допоможе технічна інновація ПРРО. Цей інструмент автоматично реєструє платежі та надає Z-звіти. 

Висновок

Роль інтернет-еквайрингу для бізнесу в електронній комерції полягає в покращенні послуг для клієнтів та оптимізації багатьох процесів в компанії. Завдяки цьому інноваційному рішенню, компанія має можливість забезпечити високий рівень безпеки, швидкі фінансові операції, розширення географії продажів та багато іншого.

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.