Кращі столики для годування

Читать на русском

Деякі батьки вважають, що столик для годування є необов'язковим атрибутом у догляді за маленькою дитиною. Малюка можна посадити на коліна і дати йому їжу. Теоретично – так. Але на практиці все виявляється набагато складнішим. Дитина крутиться, відволікається, мамі доводиться примудрятися, щоб малюк поїв і при цьому не поранився, не перекинув посуд з їжею.

Столик для годування забезпечує комфорт малюка та зручність батьків. Прийом їжі відбувається швидше, акуратніше та безпечніше. Якій же моделі віддати перевагу, щоб вона виправдала очікування? Пропонуємо вам найкращі столики для годування, які пройшли неодноразові перевірки найкапризнішими дітками та вимогливими батьками.

 

Chicco Baby Hug Air 4 в 1

Трансформер істотно спрощує повсякденні заходи щодо догляду за малюком. Модель легко трансформується у:

 • стільчик для годування;
 • шезлонг;
 • колиску;
 • повноцінний дитячий стілець.

Фіксація, безпека та чистота – головні функції стільчика. При цьому його можна використовувати не тільки під час годування. Малюка можна зацікавити іграшками, розмальовками та спокійно зайнятися своїми справами: приготувати обід, забратися. Модель для максимальної зручності можна налаштувати за висотою, кутом нахилу. 5-точкові ремені безпеки допоможуть мамі не переживати, що допитливий малюк вислизне зі стільця.

столик1

Chicco Polly Magic Relax New

Модель можна використовувати як стільчик для годування та як шезлонг. Чохол, виконаний з екошкіри, легко знімається та очищується за потреби. Стільчик має:

 • 4 положення нахилу спинки;
 • 8 положень висоти;
 • 3 положення нахилу підніжки.

Модель комплектується коліщатками з фіксаторами, тому стільчик можна легко переміщати по дому.

столик2

Stokke Steps White

Багатофункціональний стілець-трансформер норвезького бренду Stokke «зростає» одночасно з малюком і легко підлаштовується під його анатомічні особливості та вік. Підходить для дітей від народження, може використовуватися до 3-4 років. Модель виконана в лаконічному скандинавському дизайні, дарує зручність та безпеку для малюка. Можна використовувати із шезлонгом Stokke Steps Bouncer, комплектом-вставкою.

столик3

Oribel Cocoon

Багатофункціональна модель зі з'ємним столиком та сидінням. Дозволяє регулювати кут нахилу спинки та положення по висоті. Стільчик легко складається за потреби і займає мало місця, тому підійде для квартири з обмеженими габаритами. Підходить для годування, відпочинку та як гойдалка. Для безпеки передбачений паховий обмежувач та 5-точкові ремені.

Читати по-українські

Лучшие столики для кормления

Некоторые родители полагают, что столик для кормления необязательный атрибут в уходе за маленьким ребенком. Малыша можно усадить на колени и дать ему еду. Теоретически – да. Но на практике все оказывается намного сложнее. Ребенок крутится, отвлекается, маме приходится ухитряться, чтобы кроха поел и при этом не поранился, не опрокинул посуду с едой.

Столик для кормления обеспечивает комфорт малыша и удобство родителей. Прием пищи происходит быстрее, аккуратнее и безопаснее. Какую же модель предпочесть, чтобы она оправдала ожидания? Предлагаем вам лучшие столики для кормления, которые прошли неоднократные проверки самыми капризными детками и требовательными родителями.

Chicco Baby Hug Air 4 в 1

Трансформер существенно упрощает повседневные мероприятия по уходу за малышом. Модель легко трансформируется в:

 • стульчик для кормления;
 • шезлонг;
 • колыбель;
 • полноценный детский стул.

Фиксация, безопасность и чистота – главные функции стульчика. При этом его можно использовать не только во время приема пищи. Малыша можно заинтересовать игрушками, раскрасками и спокойно заняться своими делами: приготовить обед, убраться. Модель для максимального удобства можно настроить по высоте, углу наклона. 5-точечные ремни безопасности помогут маме не переживать, что любознательный малыш выскользнет из стульчика.

столик1

Chicco Polly Magic Relax New

Модель можно использовать как стульчик для кормления и в качестве шезлонга. Чехол выполнен из экокожи, легко снимается и очищается при необходимости. Стульчик имеет:

 • 4 положения наклона спинки;
 • 8 положений высоты;
 • 3 положения наклона подножки.

Модель комплектуется колесиками с фиксаторами, поэтому стульчик можно легко перемещать по дому.

столик2

Stokke Steps White

Многофункциональный стул-трансформер норвежского бренда Stokke «растет» одновременно с малышом и легко подстраивается под его анатомические особенности и возраст. Подходит для деток с рождения, может использоваться до 3-4 лет. Модель выполнена в лаконичном скандинавском дизайне, дарит удобство и безопасность для малыша. Можно использовать с шезлонгом Stokke Steps Bouncer, комплектом-вставкой.

столик3

Oribel Cocoon

Многофункциональная модель со съемным столиком и сидением. Позволяет регулировать угол наклона спинки и положение по высоте. Стульчик легко складывается при необходимости и занимает немного места, поэтому подойдет в квартиру с ограниченными габаритами. Подходит для кормления, отдыха и в качестве качалки. Для безопасности предусмотрен паховый ограничитель и 5-точечные ремни.