Крафтове пиво – що пропонують виробники

Читать на русском

Крафтове пиво — мистецтво чи спосіб виділитися? Бурштиновий напій, який цінують у всьому світі, може вироблятися у приватних пивоварнях, і лише у них можна знайти справді оригінальний алкоголь. На відміну від гігантів ринку, маленькі компанії можуть дозволити собі додавати нові інгредієнти та експериментувати в пошуку нових смаків.
pivo

Як визначити крафтове пиво

Термін «крафт» означає те, що продукт чи виріб зроблено своїми руками, має авторські нотки та свій власний стиль. Крафтовим може бути не тільки пиво, але якщо говорити в контексті саме цього алкоголю, тоді варто звернути увагу на характеристики, які є важливими для американців:

 1. Лімітований обсяг. Одна партія має перевищувати 700 млн. літрів.
 2. Обмежена локація. Пиво продається в одному пабі чи місті.
 3. Процес створення. Такий напій створюється задля отримання прибутку, його варіння — творчий процес.
 4. Власники. Примітно, що власникам броварні має належати щонайменше 75%, решта часток може розподілятися між інвесторами.

Особливий смак та комбінація інгредієнтів — основні характеристики крафту. Коли хочеться скуштувати якісний напій, краще вибрати крафтове пиво на Маудау, де представлена продукція десятків брендів. на будь-який смак. Такий алкоголь має свою історію та сенс, він оригінальний, починаючи з підбору інгредієнтів та закінчуючи упаковкою.

Відмінності крафтового пива від звичайного

Пінний напій повинен складатися виключно з натуральних інгредієнтів. При варінні використовуються кориця, шоколад, екзотичні фрукти.
Ще одна відмінність полягає в ціні: вартість крафтового пива значно вища за звичайне. Незважаючи на те, що прибуток не є первинною метою, прайс на такі напої є досить високим. Це пояснюється ексклюзивністю складу, оригінальністю упаковки та авторським рецептом.
Крафтове пиво завжди подається у спеціальних келихах. Звичні пінти практично не використовують. Зазвичай крафт подається в келихах, які візуально нагадують винні.

Популярні сорти

Крафтове пивоваріння стало справжнім мистецтвом, воно поєднує в собі багатовікові традиції та нові смакові рішення. Сьогодні найпопулярнішими вважаються стилі, які можна знайти в каталозі Маудау:

 1. IPA (India Pale Ale). Характеризується сильним хмільним смаком та ароматом, часто містить цитрусові та хвойні нотки.
 2. Porter. Суміш темного солоду та хмелю, зазвичай з відтінками кави, шоколаду та карамелі.
 3. Stout. Легкий, сухий та ароматний, з нотками паленого солоду, якщо родом із Ірландії.

Також популярні стилі Sour Ale (кисле пиво) та American Pale Ale (американський світлий ель). Кожен з них має свій смак, тому можна довго дегустувати нові види, доки не знайдете те єдине.

Читати українською

Крафтовое пиво — что предлагают производители

Крафтовое пиво — искусство или способ выделиться? Янтарный напиток, который ценят во всем мире, может производиться в частных пивоварнях, и только у них можно найти действительно оригинальный алкоголь. В отличие от гигантов рынка маленькие компании могут позволить себе добавлять новые ингредиенты и экспериментировать в поиске новых вкусов.
pivo

Как определить крафтовое пиво

Термин «крафт» означает то, что продукт или изделие сделано своими руками, имеет авторские нотки и свой собственный стиль. Крафтовым может быть не только пиво, но если говорить в контексте именно этого алкоголя, тогда стоит обратить внимание на характеристики, которые принципиальны для американцев:

 1. Лимитированный объем. Одна партия не должна превышать 700 млн. литров.
 2. Ограниченная локация. Пиво продается в одном пабе или городе.
 3. Процесс создания. Такой напиток создается не для получения прибыли, его варка — творческий процесс.
 4. Владельцы. Примечательно, что владельцам пивоварни должно принадлежать не менее 75%, остальные доли могут распределяться между инвесторами.

Особый вкус и комбинация ингредиентов — основные характеристики крафта. Когда хочется попробовать качественный напиток, лучше выбрать крафтовое пиво на Маудау, где представлена продукция десятков брендов на любой вкус. Такой алкоголь имеет свою историю и смысл, он оригинален, начиная с подбора ингредиентов и заканчивая упаковкой.

Отличия крафтового пива от обычного

Пенный напиток должен состоять исключительно из натуральных ингредиентов. При варке используются корица, шоколад, экзотические фрукты.
Еще одно отличие заключается в цене: стоимость крафтового пива значительно выше обычного. Несмотря на то, что прибыль не является первоначальной целью, прайс на такие напитки довольно высок. Это объясняется эксклюзивностью состава, оригинальностью упаковки и авторским рецептом.
Крафтовое пиво всегда подается в специальных бокалах. Привычные пинты практически не используется. Обычно «крафт» подается в бокалах, которые визуально напоминают винные.

Популярные сорта

Крафтовое пивоварение стало истинным искусством, оно объединяет в себе многовековые традиции и новые вкусовые решения. Сегодня наиболее популярными считаются стили, которые можно найти в каталоге Маудау:

 1. IPA (India Pale Ale). Характеризуется сильным хмельным вкусом и ароматом, часто содержит цитрусовые и хвойные нотки.
 2. Porter. Смесь темного солода и хмеля, обычно с оттенками кофе, шоколада и карамели.
 3. Stout. Легкий, сухой и ароматный, с нотками жженого солода, если родом с Ирландии.

Также популярны стили Sour Ale (кислое пиво) и American Pale Ale (американский светлый эль). Каждый из них имеет свой вкус, поэтому можно долго дегустировать новые виды, пока не найдете то единственное.