Пʼятниця, 24 травня 2024 року

Корисні сайти для автолюбителів

Читать на русском

Глобальна мережа Інтернет, будучи на сьогоднішній день наймасштабнішим джерелом даних, здатна суттєво полегшити життя автолюбителям. Різноманітні ресурси надають весь спектр послуг: від купівлі та перевірки автомобіля до його самостійного ремонту та купівлі автозапчастин. У нашому огляді є корисні автомобільні сайти для автолюбителів.

Сайти для купівлі автомобілів та запасних частин

Сайты для покупки автомобилей и запасных частей

Покупка автомобіля стала сьогодні таким самим простим процесом, як і купівля побутової техніки та одягу. При правильному підході до нього покупець має всі шанси стати власником автомобіля в хорошому технічному стані і хорошим ресурсом. У нашому огляді найпопулярніші майданчики для купівлі/продажу автомобільного транспорту, запасних частин, отримання корисної інформації:

 • RST.ua
 • Uavto.com.ua
 • Avtobazar.ua
 • CARS.ua
 • AutoSvit
 • AutoOnline
 • Fsa.ua
 • Автопортал
 • Autoua.net
 • Privat-auto
 • Avto-rinok.ua
 • 1sell
 • plc.ua
 • plc.auction
 • Avtopoisk.ua
 • Automoto.ua
 • Spekulyant.in.ua
 • Ахелп
 • Auto.Meta.ua
 • OLX.ua
 • Auto.Ria.com
 • Prom.ua

RST.ua

Один із найпопулярніших онлайн-ресурсів в Україні, що спеціалізуються на автомобільній тематиці. Він надає інформацію про нові та вживані автомобілі, тест-драйви, автосалони, ринок автотранспорту та інші пов'язані з автомобільною індустрією новини та ресурси. Користувачі можуть знайти на сайті широкий вибір оголошень про продаж автомобілів, з можливістю порівняння різних моделей і марок, оцінки вартості автомобілів і т.д. .

Uavto.com.ua

Мережа регіональних порталів автомобільного ринку України. Ресурс дозволяє швидко та вигідно продати автомобіль вітчизняного чи імпортного виробництва, знайти оригінальні запчастини або ознайомитися з пропозиціями щодо продажу нових автомобілів.

На сайті представлені тисячі приватних оголошень: від продажу автомобілів та запчастин до пропозицій щодо обміну автомобілів. Для зручності оголошення про продаж автомобілів класифіковано по регіонах. Всі оголошення про вживані та нові автомобілі, а також запчастини до них, завжди актуальні на поточний день.

Avtobazar.ua

Мережа регіональних сайтів, на яких можна купувати та продавати вживані автомобілі. Ресурс вирізняє продумана система пошуку, набір фільтрів, що спрощує пошук потрібного транспортного засобу. Є унікальні функції, які полегшують роботу з порталом. На сайті представлено багато додаткової інформації для автолюбителів, у тому числі послуги зі страхування, оцінки вартості автотранспорту тощо.

CARS.ua

Всеукраїнський портал продажу вживаних автомобілів, який надає покупцям інформацію про транспортні засоби у зручній формі, з можливістю розміщення всіх основних технічних даних. Продавцям доступна функція просування, завдяки якій їх оголошення буде показано на інших майданчиках, що прискорить продаж.

AutoSvit

Ще один ресурс, присвячений автомобільній тематиці. На сайті представлена комплексна інформація для автомобілістів, оголошення про продаж вживаних автомобілів, рейтинги. Тут є можливість перевірки транспортного засобу за унікальним ідентифікатором. На порталі є розділи з відгуками автовласників, корисна інформація для власників машин, адреси автосалонів та багато іншого.

AutoOnline

Портал з оголошеннями про продаж автотранспорту, комплектуючих та супутніх товарів. На майданчику представлено різноманітну супутню інформацію для власників автомобілів, пов'язану з експлуатацією, ремонтом, оформленням транспорту. Незважаючи на велику кількість інформації, представленої на ресурсі, дизайн сайту та функціональні можливості залишають бажати кращого.

Fsa.ua

Сервіс для пошуку спеціалізованої техніки, який надає можливість своїм клієнтам придбати як нову, так і вживану, але в робочому стані техніку та автомобілі. Користувачі можуть розміщувати свої оголошення про продаж будь-якої техніки із запропонованих категорій.

Зручний каталог та простота навігації на сайті дозволяють кожному користувачеві здійснювати прості покупки. Доступна функція порівняння обраного товару та детального ознайомлення з його характеристиками. Користувачі можуть не тільки розмістити оголошення, але й доповнити його якісними фотографіями або відео.

Для автолюбителів є спеціальний блог, де можна знайти інформацію про різні види техніки та їх можливості. Тут ви дізнаєтесь ті, як правильно вибрати спецтехніку, які переваги мають нові та вживані машини. Для більшої наочності інформація супроводжується фотографіями та відеороликами.

Автопортал

Великий проект, що включає все необхідне для сучасного автолюбителя. Надає інформацію про поточні ціни на всі моделі нових автомобілів, представлених на українському ринку. Для купівлі та продажу автомобілів передбачена дошка оголошень. На сайті представлені не тільки оголошення від приватних осіб, а й спеціальні пропозиції та акції від автосалонів. Тут же можна знайти інформацію про останні новинки автомобільної індустрії, новини, огляди та тест-драйви. У спеціальному розділі є адреси та контактні дані автомайстерень, автошкіл, компаній, що пропонують оренду автомобілів та інших автомобільних сервісів.

Autoua.net

Є найстарішим та найпопулярнішим форумом, який широко відомий в Україні та за її межами. Крім того, на Autoua.net можна знайти актуальні ціни на нові автомобілі, доступні для продажу на українському ринку. Створений у 1999 році і до сьогодні залишається найактивнішим і найвідвідуванішим автомобільним форумом у країні. Учасники форуму діляться інформацією про проблеми на дорогах, аваріях, пробках. Їхні фотографії з місця подій регулярно використовують українські ЗМІ. Тут можна отримати відповідь на будь-яке питання, пов'язане з автомобілями.

Privat-auto

Онлайн-салон з продажу конфіскованих автомобілів. Тут представлені транспортні засоби, які були вилучені банками та можуть бути куплені у кредит.

Avto-rinok.com.ua

Портал, де можна купити та продати легкові автомобілі, вантажний автотранспорт, спеціалізовану техніку, автобуси тощо. Обширна і регулярно оновлювана база транспортних засобів, відгуки покупців про конкретні марки та моделі автомобілів.

1sell

Універсальна дошка оголошень, яку називають найшвидшою. Спочатку планувалася як дошка оголошень, що включає 3 основні розділи: «Нерухомість», «Автомобілі» та «Комп'ютерні комплектуючі». Однак, враховуючи досвід конкуруючих дошок оголошень, обмеження на розділи було знято.

Дизайн сайту мінімальний, що забезпечує швидке завантаження сторінок. Сайт адаптований до мобільних пристроїв частково.

plc.ua

Платформа, яка надає комплексні послуги з пошуку та доставки вживаних автомобілів в Україні, зі США, Європи, Південної Кореї, Арабських Еміратів. Надає широкий спектр послуг, включаючи допомогу в оформленні документів, оцінку стану транспортного засобу тощо.

plc.auction

Платформа є агрегатором і надає доступ до лотів, виставлених на 55 різних аукціонах по всьому світу, включаючи Канаду, США, Південну Корею, ОАЕ та Європу. Обсяг пропозицій на платформі вражає близько 2 мільйонів лотів, що дозволяє завжди знайти відповідний варіант.

Виходячи з інформації на веб-сайті та відгуків користувачів, компанія plc.auction, з центральним офісом у Литві, успішно працює на ринку вже понад 10 років. Незважаючи на великий функціонал, інтерфейс платформи простий для розуміння та взаємодії, а сайт є мультимовним – підтримує англійську, французьку, іспанську, українську, російську, болгарську, польську та навіть арабську мови.

Важливим етапом при купівлі вживаного автомобіля є його перевірка. На платформі це можна зробити двома способами: перевіривши історію експлуатації автомобіля за VIN-кодом або замовивши «живу» перевірку автомобіля інспекторами компанії.

Якщо немає бажання брати участь у торгах, можна розглянути лоти, які пропонуються за фіксованою ціною. Переваги платформи очевидні – одна реєстрація дає доступ до лотів з десятків різних аукціонів, включаючи найцікавіші пропозиції, доступні лише дилерам, такі як «страхові» автомобілі, які найчастіше є найвигіднішими для придбання.

Avtopoisk.ua

Сервіс АвтоПошук є агрегатором оголошень та має найбільшу базу автобазарів-партнерів проекту. В базі представлено понад 2 мільйони актуальних оголошень, які не старші 60 днів. Оновлення даних відбувається кожні 5 хвилин, що забезпечує актуальність даних. Платформа видаляє дублікати та повтори оголошень з різних сайтів, роблячи пошук зручнішим.

Система фільтрує спам і запобігає повторному додаванню автомобілів їх власниками. Сервіс відстежує зміни у ціні, а також видаляє з бази продані автомобілі. При цьому АвтоПошук випереджає за швидкістю більшість автомобільних сайтів, зберігаючи велику та актуальну базу даних.

Automoto.ua

Один із найбільших в Україні ресурс для пошуку автомобілів. Цей сайт функціонує як агрегатор, збираючи оголошення про продаж автотранспорту зі 100 автомобільних майданчиків країни, що значно полегшує пошук.

Spekulyant.in.ua

Всі оголошення з українських автомобільних порталів збираються на одному місці. Система визначає, хто є перекупником, а хто власником, ґрунтуючись на кількості розміщених автомобілів з одного номера телефону за останні 4 роки. Крім цього, система обчислює ринкову ціну для кожного автомобіля, використовуючи аналогічні моделі в базі даних.

В особистому кабінеті передбачена можливість налаштування на ціновий діапазон, а також користувач може скористатися функцією для повідомлень про нові надходження на Telegram. У чорний список включені оголошення від лізингових компаній, з розстрочкою та просто фейкові оголошення. Також можна налаштувати фільтр, який унеможливлює показ об'яв від перекупників.

Система безперервно відстежує зміну цін в оголошеннях: якщо у старому оголошенні ціна знизиться без повторної публікації та потрапить під фільтр, користувач отримає сповіщення. Передбачено миттєве сповіщення про нові автомобілі на смартфон за заданими параметрами (марка, модель, рік випуску, різниця від ринкової ціни).

Ахелп

Безкоштовна перевірка VIN-коду та цілий набір зручних сервісів. Портал надає можливість пошуку документів, на сайті є путівник найбільш затребуваних автомобільних послуг. Великою перевагою є довідник автолюбителя, який не поступається найкращим довідникам у мережі. На ресурсі регулярно публікуються останні новини зі світу автомобілів. Сайт працює вже понад 11 років.

OLX.ua

Універсальна платформа для розміщення оголошень, де можна купити та продати транспортні засоби, запасні частини та аксесуари для автомобілів. Це портал оголошень із зручним кабінетом, можливістю обміну особистими повідомленнями. Платформа надає всі основні функціональні можливості, відрізняється швидкою роботою і сьогодні є лідером серед дощок оголошень універсального призначення.

Auto.Ria.com

Ресурс з функціоналом, що постійно оновлюється. Наприклад, тепер клієнти можуть ознайомитися з пропозиціями про продаж автомобілів, навіть не заходячи на сторінки продажу та без їх активного пошуку. Достатньо просто ввести параметри автомобіля та підписатися на нові пропозиції, що відповідають зазначеним критеріям. Після цього пошуковий бот буде надсилати все нові пропозиції прямо до обраного месенджером: Facebook Messenger, Viber або Telegram.

Останнім часом було покращено якість візуального контенту, крім того, тепер фотографії можуть не просто демонструвати автомобіль у всій красі, а й розкривати додаткову інформацію про зображені на них елементи.

Гарантувати якість автомобіля та відсутність у нього «темного минулого», не сайті не лише легко, а й вигідно. Надаючи VIN-код для перевірки, продавці отримують 100 гривень на просування у пошуку. Автомобілю надається статус «Перевірений VIN-код», а також на сторінці пропозиції розміщується витяг з реєстрів МВС.

Prom.ua

Універсальна та одна з найбільших майданчиків із продажу товарів різного призначення. Завдяки пропонованим послугам, функціоналу та пакетам пропозицій Prom.ua тепер став майданчиком, де товари та послуги продають фізичні особи-підприємці чи компанії. Це відрізняє його від популярних дощок оголошень, на яких переважає велика кількість пропозицій від приватних осіб.

Для початку роботи на платформі необхідно зареєструватися як продавець. Після цього відкривається доступ до ряду функцій, таких як створення персонального інтернет-магазину з певною кількістю товарів, індексація у пошуковій видачі, наявність кошика та багато іншого. Для автолюбителів на майданчику представлена велика кількість витратних матеріалів та запасних частин.

Сайти для перевірки VIN-коду

Сайты для проверки VIN-кода

Перевірка унікального ідентифікатора автомобіля стала обов'язковим етапом процесу купівлі бу транспортного засобу. У нашому огляді, де представлені корисні сайти для автовласників, ми розповімо про три майданчики для перевірки VIN-коду.

checkcar.vin

Сервіс надає звіт на основі даних із різних джерел інформації. Розшифровка ВІН-коду, доступна на сайті https://checkcar.vin/ru/vin-decoder, є звітом, який містить весь доступний на даний момент обсяг даних про транспортний засіб.

Переваги майданчика checkcar.vin:

  • Простота використання: просто введіть VIN у відповідне поле і звіт з'явиться на екрані.
  • Доступ до безкоштовної перевірки та платного звіту, який надає інформацію про ДТП, пошкодження, історію реєстрацій, обслуговування, ремонти, заміну комплектуючих, статус, юридичні проблеми (заставу, крадіжку) та інші фактори ризику.
  • Економія часу завдяки наданню даних із різних джерел в одному звіті.

Надання достовірних даних, отриманих від державних організацій, дилерських та страхових компаній, фінансових установ та інших надійних джерел.

epicvin.com

EpicVIN пропонує детальні звіти про історію транспортних засобів з 2012 року. Це дозволяє знизити ризик при покупці автомобіля з потенційними проблемами та надати покупцям всю необхідну інформацію про історію машини, яку вони збираються придбати.

Є сертифікованим постачальником даних NMVTIS (Національної інформаційної системи власності транспортних засобів). NMVTIS – це національна база даних, створена для захисту користувачів від купівлі небезпечних для керування автомобілем, запобігання перепродажу вкрадених машин та надання користувачам точної та повної інформації про історію транспортного засобу.

carvertical.com

Звіти про історію автомобілів засновані на даних із понад 900 міжнародних баз, включаючи національні автомобільні реєстри, страхові компанії, правоохоронні органи, офіційні СТО та інші установи. Агрегатор збирає всю необхідну інформацію про транспортний засіб та подає її у зручному форматі. Ці звіти допомагають уникнути невдалих угод, дізнатися історію автомобіля для його тривалої та безпроблемної експлуатації або продажу за вигідною ціною.

Читати українською

Полезные сайты для автолюбителей

Глобальная сеть Интернет, являясь на сегодняшний день самым масштабным источником данных, способна существенно облегчить жизнь автолюбителям. Разнообразные ресурсы предоставляют весь спектр услуг: от покупки и проверки автомобиля до его самостоятельного ремонта и покупки автозапчастей. В нашем обзоре полезные автомобильные сайты для автолюбителей.

Сайты для покупки автомобилей и запасных частей

Сайты для покупки автомобилей и запасных частей

Покупка автомобиля стала сегодня таким же простым процессом, как и покупка бытовой техники и одежды. При правильном подходе к нему у покупателя есть все шансы стать владельцем автомобиля в хорошем техническом состоянии и хорошим ресурсом. В нашем обзоре самые популярные площадки для покупки/продажи автомобильного транспорта, запасных частей, получения полезной информации:

 • RST.ua
 • Uavto.com.ua
 • Avtobazar.ua
 • CARS.ua
 • AutoSvit
 • AutoOnline
 • Fsa.ua
 • Автопортал
 • Autoua.net
 • Privat-auto
 • Avto-rinok.ua
 • 1sell
 • plc.ua
 • plc.auction
 • Avtopoisk.ua
 • Automoto.ua
 • Spekulyant.in.ua
 • Ахелп
 • Auto.Meta.ua
 • OLX.ua
 • Auto.Ria.com
 • Prom.ua

RST.ua

Один из самых популярных онлайн-ресурсов в Украине, специализирующихся на автомобильной тематике. Он предоставляет информацию о новых и подержанных автомобилях, тест-драйвах, автосалонах, рынке автотранспорта и другие связанные с автомобильной индустрией новости и ресурсы. Пользователи могут найти на сайте широкий выбор объявлений о продаже автомобилей, с возможностью сравнения различных моделей и марок, оценки стоимости автомобилей и т. д. На портале присутствуют обзоры и советы по уходу за автомобилями, статьи о безопасности на дорогах и другая полезная информация для автолюбителей.

Uavto.com.ua

Сеть региональных порталов автомобильного рынка Украины. Ресурс позволяет быстро и выгодно продать автомобиль отечественного или импортного производства, найти оригинальные запчасти или ознакомиться с предложениями по продаже новых автомобилей.

На сайте представлены тысячи частных объявлений: от продажи автомобилей и запчастей до предложений по обмену автомобилей. Для удобства объявления о продаже автомобилей классифицированы по регионам. Все объявления о б/у и новых автомобилях, а также запчастях к ним, всегда актуальны на текущий день.

Avtobazar.ua

Сеть региональных сайтов, на которых можно покупать и продавать подержанные автомобили. Ресурс отличает продуманная система поиска, набор фильтров, который упрощает поиск нужного транспортного средства. Есть уникальные функции, которые упрощают работу с порталом. На сайте представлено много дополнительной информации для автолюбителей, в том числе услуги по страхованию, оценке стоимости автотранспорта и т.д.

CARS.ua

Всеукраинский портал продажи подержанных автомобилей, который предоставляет покупателям информацию о транспортных средствах в удобной форме, с возможностью размещения всех основных технических данных. Продавцам доступна функция продвижения, благодаря которой их объявление будет показано на других площадках, что ускорит продажу.

AutoSvit

Еще один ресурс, посвященный автомобильной тематике. На сайте представлена комплексная информация для автомобилистов, объявления о продаже подержанных автомобилей, рейтинги. Здесь же есть возможность проверки транспортного средства по уникальному идентификатору. На портале есть разделы с отзывами автовладельцев, полезная информация для владельцев машин, адреса автосалонов и многое другое.

AutoOnline

Портал с объявлениями о продаже автотранспорта, комплектующих и сопутствующих товаров. На площадке представлена различная сопутствующая информация для владельцев автомобилей, связанная с эксплуатацией, ремонтом, оформлением транспорта. Несмотря на обилие информации, представленной на ресурсе, дизайн сайта и функциональные возможности оставляют желать лучшего.

Fsa.ua

Сервис для поиска специализированной техники, который предоставляет возможность своим клиентам приобрести как новую, так и подержанную, но в рабочем состоянии, технику и автомобили. Пользователи могут размещать свои объявления о продаже любой техники из предложенных категорий.

Удобный каталог и простота навигации на сайте позволяют каждому пользователю совершать простые покупки. Доступна функция сравнения выбранного товара и детального ознакомления с его характеристиками. Пользователи могут не только разместить объявление, но и дополнить его качественными фотографиями или видеообзором.

Для автолюбителей у есть специальный блог, где можно найти информацию о различных видах техники и их возможностях. Здесь вы узнаете, как правильно выбрать спецтехнику, какие преимущества есть у новых и подержанных машин. Для большей наглядности информация сопровождается фотографиями и видеороликами.

Автопортал

Крупный проект, включающий в себя все необходимое для современного автолюбителя. Предоставляет сведения о текущих ценах на все модели новых автомобилей, представленных на украинском рынке. Для покупки и продажи автомобилей предусмотрена доска объявлений. На сайте представлены не только объявления от частных лиц, но и специальные предложения и акции от автосалонов. Здесь же можно найти информацию о последних новинках автомобильной индустрии, новости, обзоры и тест-драйвы. В специальном разделе есть адреса и контактные данные автомастерских, автошкол, компаний, предлагающих аренду автомобилей и других автомобильных сервисов.

Autoua.net

Является старейшим и наиболее популярным форумом, который широко известен в Украине и за ее пределами. Кроме того, на Autoua.net можно найти актуальные цены на все новые автомобили, доступные для продажи на украинском рынке. Создан в 1999 году и по сегодняшний день остается самым активным и посещаемым автомобильным форумом в стране. Участники форума делятся информацией о проблемах на дорогах, авариях, пробках. Их фотографии с места событий регулярно используют украинские СМИ. Здесь можно получить ответ на любой вопрос, связанный с автомобилями.

Privat-auto

Онлайн-салон по продаже конфискованных автомобилей. Здесь представлены транспортные средства, которые были изъяты банками и могут быть куплены в кредит.

Avto-rinok.com.ua

Портал, где можно купить и продать легковые автомобили, грузовой автотранспорт, специализированную технику, автобусы и т.д.  Обширная и регулярно обновляемая база транспортных средств, отзывы покупателей о конкретных марках и моделях автомобилей.

1sell

Универсальная доска объявлений, которую называют самой быстрой. Изначально планировалась как доска объявлений, включающая 3 основных раздела: «Недвижимость», «Автомобили» и «Компьютерные комплектующие». Однако, приняв во внимание опыт конкурирующих досок объявлений, ограничения на разделы были сняты.

Дизайн сайта минималистичен, что обеспечивает быструю загрузку страниц. Сайт адаптирован под мобильные устройства частично.

plc.ua

Платформа, которая предоставляет комплексные услуги по поиску и доставке подержанных автомобилей в Украине, из США, Европы, Южной Кореи, Арабских Эмиратов. Оказывает широкий спектр услуг, включая помощь в оформлении документов, оценку состояния транспортного средства и т.д.

plc.auction

Платформа является агрегатором и предоставляет доступ к лотам, выставленным на 55 различных аукционах по всему миру, включая Канаду, США, Южную Корею, ОАЭ и Европу. Объем предложений на платформе впечатляет – около 2 миллионов лотов, что позволяет всегда найти подходящий вариант.

Исходя из информации на веб-сайте и отзывов пользователей, компания plc.auction, с центральным офисом в Литве, успешно работает на рынке уже более 10 лет. Несмотря на обширный функционал, интерфейс платформы прост для понимания и взаимодействия, а сайт является мультиязычным – поддерживает английский, французский, испанский, украинский, русский, болгарский, польский и даже арабский языки.

Важным этапом при покупке подержанного автомобиля является его проверка. На платформе это можно сделать двумя способами: проверив историю эксплуатации автомобиля по VIN-коду или заказав «живую» проверку автомобиля инспекторами компании.

Если нет желания участвовать в торгах, можно рассмотреть лоты, предлагаемые по фиксированной цене. Преимущества платформы очевидны – одна регистрация дает доступ к лотам с десятков различных аукционов, включая самые интересные предложения, доступные только дилерам, такие как «страховые» автомобили, которые часто являются самыми выгодными для приобретения.

Avtopoisk.ua

Сервис АвтоПоиск является агрегатором объявлений и имеет самую обширную базу автобазаров-партнеров проекта. В базе представлено более 2 миллионов актуальных объявлений, которые не старше 60 дней. Обновление данных происходит каждые 5 минут, что обеспечивает актуальность данных. Платформа удаляет дубликаты и повторы объявлений с различных сайтов, делая поиск более удобным.

Система фильтрует спам и предотвращает повторное добавление автомобилей их владельцами. Сервис отслеживает изменения в цене, а также удаляет из базы проданные автомобили. При этом АвтоПоиск опережает по скорости большинство автомобильных сайтов, сохраняя обширную и актуальную базу данных.

Automoto.ua

Один из самых крупных в Украине ресурс для поиска автомобилей. Этот сайт функционирует как агрегатор, собирая объявления о продаже автотранспорта со 100 автомобильных площадок страны, что существенно облегчает поиск.

Spekulyant.in.ua

Все объявления с украинских автомобильных порталов собираются в одном месте. Система определяет, кто является перекупщиком, а кто владельцем, основываясь на количестве размещенных автомобилей с одного и того же номера телефона за последние 4 года. Кроме этого система вычисляет рыночную цену для каждого автомобиля, используя аналогичные модели в базе данных.

В личном кабинете предусмотрена возможность настройки на ценовой диапазон, а кроме того пользователь может воспользоваться функцией для уведомлений о новых поступлениях на Telegram. В черный список включены объявления от лизинговых компаний, с рассрочкой и просто фейковые объявления. Также можно настроить фильтр, исключающий показ объявлений от перекупщиков.

Система непрерывно отслеживает изменение цен в объявлениях: если в старом объявлении цена снизится без повторной публикации и попадет под фильтр, пользователь получит уведомление. Предусмотрено мгновенное оповещение о новых автомобилях на смартфон по заданным параметрам (марка, модель, год выпуска, разница от рыночной цены).

Ахелп

Бесплатная проверка VIN-кода и целый набор удобных сервисов. Портал предоставляет возможность поиска документов, на сайте есть путеводитель по наиболее востребованным автомобильным услугам. Большим преимуществом является справочник автолюбителя, не уступающий лучшим справочникам в сети. На ресурсе регулярно публикуются последние новости из мира автомобилей. Сайт работает уже более 11 лет.

OLX.ua

Универсальная платформа для размещения обїявлений, где можно купить и продать транспортные средства, запасные части и аксессуары для автомобилей. Это портал объявлений с удобным кабинетом, возможностью обмена личными сообщениями. Платформа предоставляет все основные функциональные возможности, отличается быстрой работой и на сегодняшний день является лидером среди досок объявлений универсального назначения.

Auto.Ria.com

Ресурс с постоянно обновляющимся функционалом. Например, теперь клиенты могут ознакомиться с предложениями о продаже автомобилей, даже не заходя на страницы продажи и без их активного поиска. Достаточно просто ввести параметры автомобиля и подписаться на все новые предложения, соответствующие указанным критериям. После этого поисковый бот будет отправлять все новые предложения прямо в выбранный клиентом мессенджер: Facebook Messenger, Viber или Telegram.

В последнее время было улучшено качество визуального контента, кроме того, теперь фотографии могут не просто демонстрировать автомобиль во всей красе, но и раскрывать дополнительную информацию об изображенных на них элементах.

Гарантировать качество автомобиля и отсутствие у него «темного прошлого», не сайте не только легко, но и выгодно. Предоставляя VIN-код для проверки, продавцы получают 100 гривен на продвижение в поиске. Автомобилю присваивается статус «Проверенный VIN-код», а также на странице предложения размещается выписка из реестров МВД.

Prom.ua

Универсальная и одна из самых больших площадок по продаже товаров различного назначения. Благодаря предлагаемым услугам, функционалу и пакетам предложений Prom.ua теперь стал площадкой, где товары и услуги продают физические лица-предприниматели или компании. Это отличает его от популярных досок объявлений, на которых преобладает большое количество предложений от частных лиц.

Для начала работы на платформе необходимо зарегистрироваться в качестве продавца. После этого открывается доступ к ряду функций, таких как создание персонального интернет-магазина с определенным количеством товаров, индексация в поисковой выдаче, наличие корзины и многое другое. Для автолюбителей на площадке представлена большое количество расходных материалов и запасных частей.

Сайты для проверки VIN-кода

Сайты для проверки VIN-кода

Проверка уникального идентификатора автомобиля стала обязательным этапом процесса покупки бу транспортного средства. В нашем обзоре, где представлены полезные сайты для автовладельцев, мы расскажем о трех площадках для проверки VIN-кода.

checkcar.vin

Сервис предоставляет отчет на основе данных из различных источников информации. Расшифровка ВИН-кода, доступная на сайте https://checkcar.vin/ua/ru/vin-decoder, представляет собой отчет, который содержит весь доступный на текущий момент объем данных о транспортном средстве.

Преимущества площадки checkcar.vin:

 • Простота использования: просто введите VIN в соответствующее поле, и отчет появится на экране.
 • Доступ к бесплатной проверке и платному отчету, который предоставляет информацию о ДТП, повреждениях, истории регистраций, обслуживании, ремонтах, замене комплектующих, статусе, юридических проблемах (залог, кража) и других факторах риска.
 • Экономия времени благодаря предоставлению данных из разных источников в одном отчете.
 • Предоставление достоверных данных, полученных от государственных организаций, дилерских и страховых компаний, финансовых учреждений и других надежных источников.

epicvin.com

EpicVIN предлагает подробные отчеты об истории транспортных средств с 2012 года. Это позволяет снизить риск при покупке автомобиля с потенциальными проблемами и предоставить покупателям всю необходимую информацию об истории машины, которую они собираются приобрести.

Является сертифицированным поставщиком данных NMVTIS (Национальной информационной системы собственности транспортных средств). NMVTIS – это национальная база данных, созданная для защиты пользователей от покупки опасных для вождения автомобилей, предотвращения перепродажи украденных машин и предоставления пользователям точной и полной информации об истории транспортного средства.

carvertical.com

Отчеты об истории автомобилей основаны на данных из более чем 900 международных баз, включая национальные автомобильные реестры, страховые компании, правоохранительные органы, официальные СТО и другие учреждения. Агрегатор собирает всю необходимую информацию о транспортном средстве и представляет ее в удобном формате. Эти отчеты помогают избежать неудачных сделок, узнать историю автомобиля для его длительной и беспроблемной эксплуатации или продажи по выгодной цене.

Метки: авто

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.