Неділя, 14 липня 2024 року

Коли біткоїн досягне позначки в $1 мільйон: прогноз від співзасновника Twitter

Останніми роками біткоїн став символом фінансових інновацій та технологічного прогресу. Співзасновник Twitter і глава технологічної компанії Block, Джек Дорсі, вважає, що до 2030 року вартість біткоїн в доларах може перевищити 1 мільйон доларів. У своєму інтерв'ю Piratewires Дорсі зазначив, що біткоїн цікавий не тільки своєю ціною, а й роботою, яка проводиться навколо нього. Цей прогноз викликає великий інтерес серед інвесторів і користувачів криптовалют по всьому світу.

Біткоїн: не тільки про ціну

Джек Дорсі підкреслив, що найцікавіше в біткоїні — це не лише його вартість, а й унікальна екосистема, яка створена навколо цієї криптовалюти. Він зазначив, що кожен, хто працює над біткоїном, будь то отримуючи зарплату в цій криптовалюті або інвестуючи в неї, сприяє поліпшенню всієї екосистеми. Це, в свою чергу, підштовхує ціну біткоїна вгору.

Динаміка ціни біткоїна

Ціна біткоїна зазнає значних коливань, що є типовим для ринку криптовалют. За останні роки біткоїн показав вражаюче зростання, досягнувши історичних максимумів, а також переживаючи періоди корекцій. Наприклад, у грудні 2017 року вартість біткоїна досягла 20 тисяч доларів, але потім впала до близько 3 тисяч доларів у грудні 2018 року. Однак, у 2020-2021 роках біткоїн знову показав значний ріст, досягнувши нового історичного максимуму понад 60 тисяч доларів.

Ціна біткоїна в 2024 році

Починаючи з 57 000 доларів, біткоїн у 2024 році продемонстрував ознаки відновлення інтересу з боку покупців. Провідна криптовалюта підтвердила свою зацікавленість на рівні приблизно 60 000 доларів США, перевищивши один за одним рівні опору, визначені в аналізі 15 травня. Спочатку було подолано зону $64 000 – $65 000, перш ніж досягти зони $67 000 – $68 000. Нарешті, цей імпульс купівлі продовжувався до випробування опору в 71 000 доларів. Однак, інтерес покупців на такому рівні не витримав.

На момент написання цього тексту ціна біткоїна стабілізувалася в межах цінового діапазону близько 69 500 доларів США. Таким чином, криптовалюта перебуває в невеликому періоді нерішучості. Останні бичачі коливання дозволили перевершити 50-денні ковзні середні. Крім того, імпульс біткоїна відновився, про що свідчать осцилятори та сама ціна BTC. Всі ці елементи дозволяють бути більш впевненими щодо продовження бичачого тренду.

Чинники, що впливають на ціну біткоїна

  1. Монетарна політика ФРС: Останнім часом монетарна політика Федерального резерву США привертає велику увагу. Трейдери знизили свої ставки на зниження процентних ставок, що вказує на скориговані очікування щодо економічних перспектив. Зниження ставок зазвичай спричиняє ослаблення долара, що робить альтернативні активи, такі як біткоїн, більш привабливими.
  2. Регуляторні зміни: Майбутні загальні вибори у Великій Британії не зруйнують існуючі плани щодо криптовалюти, що є позитивним знаком для ринків криптовалют. Стабільне регуляторне середовище допомагає підвищити довіру ринку та залучити більше інвесторів.
  3. Волатильність ринку акцій: Різке зростання акцій GME відображає високий ризик і винагороду за характером ринку, що може спонукати інвесторів шукати можливості з високою прибутковістю, підвищуючи попит і ціну на біткоїн.
  4. Технічні проблеми на біржах: Збій у системі Coinbase викликав занепокоєння на ринку. Хоча такі події можуть призводити до короткострокової волатильності, швидке їх вирішення зменшує довгостроковий вплив.
  5. Запуск нових проектів: CoinDCX запускає новий проект, що привертає увагу інвесторів і підвищує активність ринку, що позитивно впливає на ринкові настрої щодо основних криптовалют, таких як біткоїн.
  6. Судові рішення: Засновника Tornado Cash засуджено за відмивання грошей, що негативно вплинуло на ринок конфіденційних монет. Однак ринкова позиція біткоїна залишається міцною.
  7. Технологічні вдосконалення: Пропозиція Віталіка Бутеріна щодо вдосконалення Ethereum EIP-7706 підвищить ефективність мережі Ethereum, що позитивно вплине на всю екосистему криптовалют.
  8. Інституційні інвестиції: BlackRock близький до того, щоб стати найбільшим у світі біткоїн-фондом. Активна участь великих менеджерів активів демонструє зростаючий інтерес і довіру до біткоїнів серед інституційних інвесторів, що призведе до збільшення припливу капіталу на ринок біткоїнів і підвищення ціни.

Прогноз Джека Дорсі щодо досягнення біткоїном вартості в 1 мільйон доларів до 2030 року виглядає амбітним, але реалістичним, враховуючи поточні тренди та розвиток криптовалютного ринку. Біткоїн продовжує розвиватися як інноваційний фінансовий інструмент, залучаючи інвесторів з усього світу. Незважаючи на значні коливання ціни, біткоїн демонструє стійкість і здатність до зростання, що робить його привабливим активом для довгострокових інвестицій.

 

Метки: біткоїн, криптовалюта

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.