Колаген – здоров’я суглобів, судин та шкіри

Для нормальної життєдіяльності людини в організмі повинен дотримуватися баланс необхідних речовин, однією з яких є колаген. На жаль, із віком чи з інших причин процес вироблення цього білка порушується. Компенсувати його нестаток можна за допомогою спеціальних дієт або, приймаючи безпосередньо, наприклад у вигляді харчових добавок або косметичних засобів. Тим більше, що зараз купити колаген в Україні можна у найрізноманітніших формах у спеціалізованих інтернет-магазинах та аптеках.

коллаген1

Що таке колаген

Колаген – це ниткоподібний білок, який є основним будівельним матеріалом організму. Він утворює міцні волокна у всіх тканинах організму, роблячи м'язи, сухожилля та хрящі еластичними та міцними, шкіру та тканини – пружними, а суглоби – рухливими. Він також відповідає за здоров'я зубів, еластичність судин та підтримання балансу вологи в організмі. Колаген - найпоширеніший білок, що становить від 25 до 45% білків у всьому тілі.

Вчені виявили в організмі 28 видів колагену, які відрізняються набором та комбінацією амінокислот. Розрізняють 3 основні типи колагену:

  • Тип 1 – найпоширеніший, відповідальний за формування сухожиль, зв'язок, внутрішніх органів, тканин, шкіри і кісток. Бере участь у регенерації тканин, загоєнні ран. Відповідає за еластичність шкіри.
  • Тип 2 - бере участь у створенні хрящової тканини та забезпечує рухливість суглобів. Його дефіцит особливо помітний з віком і може виявлятись у симптомах таких хвороб, як артрит, ревматизм та інші.
  • Тип 3 - включає ретикулярні волокна і є основою сполучних тканин, які забезпечують механічне об'єднання клітин і транспорт хімічних речовин по організму. Крім того, що цей тип важливий для еластичності та пружності шкіри, він також забезпечує еластичність кровоносних судин та тканин серця. Дефіцит колагену 3 типу підвищує ризик захворювань серця та раптового розриву судин.

 

Як можна поповнити дефіцит колагену в організмі

Організм людини самостійно виробляє колаген, але, на жаль, починаючи з 25 років, продукування цього важливого білка знижується. Шкіра стає більш в'ялою, на ній з'являються зморшки, суглоби та зв'язки стають менш рухливими, у них з'являються болі. Але, як ми вже говорили, є можливість поповнювати колаген ззовні прийомом препаратів і харчових добавок різних за складом, формою випуску, а також за способом виробництва.

Розрізняють 3 види колагену за походженням для вживання людиною:

  • тваринний;
  • морський;
  • рослинний.

Перший вид одержують із продуктів тваринного походження, які залишаються в процесі м'ясопереробки (як правило, великої рогатої худоби). Він найпоширеніший і дешевший.

Морський отримують зі шкіри та луски риб. Він практично на 100% складається із колагену першого типу. Завдяки тому, що молекули цього виду менші, вони краще проникають в організм.

Незважаючи на те, що в структурі рослин колагену немає, але в них присутні подібні білки за складом і будовою. Цим скористалися виробники, та отримують рослинний колаген переважно з водоростей та пшениці. Рослинний колаген є гіпоалергенним і найкраще засвоюється при нанесенні на шкіру, тому використовується головним чином в косметичних засобах.

Метки: здоров'я, колаген, харчування