Ключові переваги світлодіодних ламп

Світлодіодна технологія завоювала величезну популярність на ринку лише за кілька років. Світлодіодні лампи Lemanso дуже популярні завдяки інтенсивному світлу приємного для очей кольору та насамперед значно меншому енергоспоживанню. Інформація, яку ми представляємо поруч із кожним із продуктів, ясно показує, що покупка світлодіодних люмінесцентних ламп часто окупається навіть за кілька місяців, а річна економія внаслідок використання цього продукту може становити пристойну суму.

Що дає покупка світлодіодних ламп

Перелічимо основні переваги:

  • Кожна світлодіодна лампа для дому та офісу у нашому магазині – це продукт найвищої якості. Про це можна дізнатися, перевіривши окремі параметри, такі як ККД, потужність та термін служби.
  • Одна світлодіодна лампочка може безперервно горіти до 50 000 годин, а це означає, що її не потрібно змінювати протягом кількох років. Широкий асортимент дозволяє вибрати лампочку з відповідним кольором світла.
  • Деякі моделі мають матові покриття, що пом'якшують світло, яке випромінюється. Це ефективно усуває ефект відблисків.
  • Інвестиції у світлодіодні лампи окупаються приблизно через 10 місяців для типового домашнього господарства та через 4 місяці для квартири.
  • Додатковою фінансовою перевагою є багаторазово триваліший термін служби світлодіодних ламп.
  • Використання продукту світлодіодної технології також рекомендується людям, які піклуються про довкілля. Цей тип освітлення виділяє незрівнянно менше вуглекислого газу та шкідливого ультрафіолетового випромінювання.

Лампочки, які можна знайти в нашому магазині, мають широкий спектр застосування – крім того, що вони є основним джерелом світла в приміщенні, також можуть виконувати ще декоративну функцію і привертати погляди гостей. Лампи нестандартних розмірів та оригінального дизайну – це продукти, які можна знайти у пропозиції відомих світових брендів.

Які світлодіодні лампи вибрати

У цій категорії ми представляємо світлодіодне освітлення для дому та офісу, яке широко використовується у різних типах приміщень. При пошуку потрібної лампочки слід звертати увагу насамперед на маркування різьблення. Для полегшення пошуку на сайті є фото пропозиції. Домашні та офісні світлодіодні лампи бувають різних форм – вони можуть бути як всеспрямованими, так і точковими.

Клієнти магазину LEMANSO можуть вибрати як класичні лампочки з теплим кольором світла, які найкраще підходять для домашніх умов, так і холодним кольором світла, придатні для офісів та громадських приміщень.

Ми дбаємо про розширення асортименту в інтернет-магазині світлодіодних ламп більш якісними та сучасними рішеннями за конкурентними цінами. Купуючи у нас, ви можете бути впевнені у гарній ціні – ви пройдете посередників, які на вас заробляють.

Метки: LEMANSO, Світлодіодні лампи