Кіссінджер перевзувся і заговорив про неможливість територіальних поступок з боку України

Колишній держсекретар США Генрі Кісінджер закликав Україну та її західних союзників у ході можливих майбутніх переговорів з Кремлем не поступатися територіями, окупованими Росією після початку повномасштабної війни.

Про це він сказав в інтерв'ю німецькому каналу ZDF. Він зазначив, що переговори однозначно доведеться базувати на необхідності запобігти жертвам.

Киссинджер

"І якщо відповідальні на Заході вирішать це перед переговорами, то це правильно. Вони повинні спочатку встановити межі того, чим вони за жодних обставин не поступляться. І відмова від української території не має бути однією з умов, які ми можемо прийняти", - заявив Кіссінджер.

За його словами, західні лідери у питанні переговорів з РФ повинні повною мірою координувати свою позицію з жертвою агресії.

"Факт у тому, що Росії доведеться повернути всі захоплені нею з початку війни території", - наголосив він.

На Всесвітньому економічному форумі в Давосі ексдержсекретар США Генрі Кіссінджер заявив, що Україна повинна йти на переговори з Росією, навіть якщо треба віддати частину своєї території.

Президент України Володимир Зеленський порівняв цю пропозицію із закликами деяких європейських країн піти на територіальні поступки Гітлеру перед початком Другої світової війни.

Метки: Киссинджер