Неділя, 23 червня 2024 року

Інверторний кондиціонер – надійне джерело комфортної температури у приміщенні

Найбільш поширеним типом кондиціонерів для використання в домашніх умовах та невеликих офісах є спліт-системи.

Зазвичай у виборі кондиціонера спираються насамперед на його потужність – параметр, що визначає площу приміщення, в якій прилад зможе створити комфортну атмосферу. Однак є ще один важливий момент, що впливає на вибір – тип двигуна компресора. З недавніх часів велику популярність завоювали інверторні кондиціонери https://www.foxtrot.com.ua/ru/shop/kondicyonery_invertornie.html найрізноманітніших брендів.

кондиціонер

Не вдаючись у технічні тонкощі конструкції такого типу компресорів, скажімо, що для споживача буде помітно, що на відміну від звичайних кондиціонерів, які працюють у режимі старт-стоп, інверторний працює безперервно із плавною зміною швидкості (потужності).

Ґрунтуючись на нашому досвіді, можемо сказати, що це забезпечує:

  • меншу витрату електроенергії;
  • більш швидке охолодження, нагрівання та точне підтримання заданої температури в приміщенні;
  • низький рівень шуму;
  • ширший діапазон робочих температур.

На останньому моменті зупинимося докладніше.

 

За яких температур можна використовувати інверторний кондиціонер

Невеликий лікнеп. Конструктивно спліт-система виконана у вигляді зовнішнього блоку з компресором та великим теплообмінником (конденсатором) та внутрішнього блоку з малим теплообмінником (випарником). У внутрішньому та зовнішньому блоках встановлені вентилятори. З'єднуються блоки мідною трасою, якою циркулює холодоагент. У процесі роботи в залежності від того, на нагрівання або охолодження працює кондиціонер у зовнішньому або внутрішньому блоці утворюється водяний конденсат.

Взимку при низьких температурах конденсат може утворювати льод на елементах зовнішнього блоку. Для звичайних кондиціонерів, які працюють у режимі старт-стоп, таке обмерзання може стати причиною поломки рухомих деталей. Крім того, при зупинці циркуляції хладоагенту відбувається загустіння олії, що викликає підвищене навантаження під час пуску компресора. Тому вони працюють за температури зовнішнього повітря не нижче -7 градусів. А інверторні, які працюють постійно, можуть гріти приміщення навіть при -25 або -30 градусах.

Влітку охолоджувати приміщення за допомогою традиційної спліт-системи при вуличній температурі нижче +18 не допускається, оскільки це загрожує утворенням льоду та витоком конденсату з внутрішнього блоку. А для інверторів мінімальна робоча температура охолодження приміщень становить +15 градусів.

Наш досвід експлуатації інверторних кондиціонерів показує, що вони здатні автоматично адаптувати швидкість компресора, щоб підтримувати стабільну роботу спліт-системи за будь-яких температур зовнішнього повітря.

Метки: інверторний кондиціонер

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.