Пʼятниця, 12 квітня 2024 року

Інструмент, який дозволить освоїти музику, не турбуючи сусідів

Читать на русском

Протягом століть один із основних музичних інструментів для професійних виступів та навчання у музичній школі – піаніно. Сьогодні немає необхідності купувати громіздкий акустичний інструмент. Електронні технології зробили доступним цифрове піаніно практично будь-якій людині. У чому його особливості, які бувають різновиди, та на що звертати увагу при виборі цього інструменту розглянемо далі.
цифровое пианино1

Що таке цифрове піаніно

Цифрове піаніно – це електронний інструмент із клавіатурою піаніно, що відтворює звучання акустичного аналога.
Зауважимо, що окрім цього інструменту існують подібні:

 1. Міді-клавіатура. Має такі ж клавіші, але являє собою контролер для передачі команд комп'ютеру і управління музичним програмним забезпеченням, не має динаміків, не може записувати музику.
 2. Синтезатор. Більш складний пристрій. Також має схожу клавіатуру, проте здатний відтворювати ширший спектр звуків, що іноді не мають аналогів у акустичних інструментів, має великий набір різних ефектів.

У чому особливості та переваги цифрового піаніно

222009_20210928_600_600_PX_870BN_L

Можна відзначити такі особливості цього електронного інструменту:

 • компактність та портативність, що є головною перевагою;
 • різноманітність звуків, у якому традиційні фортепіанні доповнені оркестровими;
 • відсутність необхідності налаштування, що також є незаперечною перевагою перед традиційним інструментом;
 • можливість запису та відтворення мелодій, наявність семплів;
 • наявність регулювання гучності та виходу на навушники, що робить їх ідеальними в умовах навчання музичної грамотності у квартирі.

Конструктивні особливості цифрового піаніно та його вибір

Однією з основних частин цього інструмента є клавіатура. Існує кілька різних конструкцій:

 • Клавіатура із зваженими клавішами, яка імітує відчуття та вагу клавіш акустичного інструменту. Має частини, що рухаються, що імітують переміщення молоточків, як у звичайному фортепіано.
 • Клавіатура з напівзваженими клавішами, більш полегшений варіант, що дозволяє частково відчувати вагу клавіші.
 • Клавіатура не зважена або синтезаторна, яка повністю відповідає грі на синтезаторі або міді-клавіатурі, і надає можливість більш швидкої гри.

цифровое пианино 3

Вибір конкретного варіанту залежить від індивідуальних переваг та рівня підготовки. Моделі з усіма типами клавіатур представлені в інтернет-магазині secunda.com.ua.

Другий важливий момент – показник поліфонії. Він вказує на кількість звуків (нот), що одночасно звучать, які інструмент здатний відтворити одночасно без втрати якості звуку або обриву звучання. Вищий показник поліфонії зазвичай означає, що цифрове піаніно здатне відтворювати складніші музичні композиції. Зазвичай рекомендують вибирати цифрові піаніно з показником 128 і більше.
Крім того, при покупці електронного інструменту рекомендуємо звернути увагу на деякі функціональні можливості, які реалізовані у різних моделях.
Це наявність вбудованого секвенсора, який дозволяє записувати музику у пам'ять піаніно. Наявність та склад різних електронних ефектів, наприклад, демпфер резонанс та ефекти реверберації.
Також корисним розширенням функціональності є кількість вбудованих мелодій-семплів.

Читати українською

Инструмент, который позволит освоить музыку, не тревожа соседей

На протяжении столетий один из основных музыкальных инструментов для профессиональных выступлений и обучения в музыкальной школе – пианино. Сегодня нет необходимости приобретать громоздкий акустический инструмент. Электронные технологии сделали доступным цифровое пианино практически любому человеку. В чем его особенности, какие бывают разновидности и на что обращать внимание при выборе этого инструмента рассмотрим далее.

цифровое пианино1

Что такое цифровое пианино

Цифровое пианино – это электронный инструмент с клавиатурой пианино, воспроизводящий звучание акустического аналога.
Заметим, что кроме этого инструмента существуют подобные

 1. Миди-клавиатура. Обладает сходными клавишами, но представляет из себя контроллер для передачи команд компьютеру и управления музыкальным программным обеспечением, не имеет динамиков, не может записывать музыку.
 2. Синтезатор. Более сложное устройство. Также имеет похожую клавиатуру, однако способен воспроизводить более широкий спектр звуков, иногда не имеющих аналогов у акустических инструментов, имеет большой набор различных эффектов.

В чем особенности и преимущества цифрового пианино

222009_20210928_600_600_PX_870BN_L

Можно отметить следующие особенности этого электронного инструмента:

 • компактность и портативность, что является главным преимуществом;
 • разнообразие звуков, в котором традиционные фортепианные дополнены оркестровыми;
 • отсутствие необходимости настройки, что также является неоспоримым преимуществом перед традиционным инструментом;
 • возможность записи и воспроизведения мелодий, наличие семплов;
 • наличие регулировки громкости и выхода на наушники, что делает их идеальными в условиях обучения музыкальной грамотности в квартире.

Конструктивные особенности цифрового пианино и его выбор

Одной из основных частей этого электронного инструмента является клавиатура. Существует несколько различных конструкций:

 • Клавиатура с взвешенными клавишами, которая имитирует ощущения и вес клавиш акустического инструмента. Имеет движущиеся части, имитирующие перемещения молоточков, как в обычном фортепиано.
 • Клавиатура с полувзвешенными клавишами, более облегченный вариант, позволяющий частично ощущать вес нажимаемой клавиши.
 • Клавиатура не взвешанная или синтезаторная, которая полностью отвечает игре на синтезаторе или миди-клавиатуре, и по дает возможность более быстрой игры.

цифровое пианино 3

Выбор конкретного варианта зависит от индивидуальных предпочтений и уровня подготовки. Модели со всеми типами клавиатур представлены в интернет магазине secunda.com.ua.

Второй важный момент - показатель полифонии. Он указывает на количество одновременно звучащих звуков (нот), которые инструмент способен воспроизвести одновременно без потери качества звука или обрыва звучания. Более высокий показатель полифонии обычно означает, что цифровое пианино способно воспроизводить более сложные музыкальные композиции. Обычно рекомендуют выбирать цифровые пианино с показателем 128 и более.
Кроме того, при покупке электронного инструмента рекомендуем обратить внимание на некоторые функциональные возможности, которые реализованы в разных моделях.
Это наличие встроенного секвенсора, который позволяет записывать музыку в память пианино. Наличие и состав различных электронных эффектов, например, демпфер резонанс и эффекты реверберации.
Также полезным расширением функциональности является количество встроенных мелодий-семплов.

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Апрель 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.