Понеділок, 20 травня 2024 року

Хірургічні стоматологічні інструменти Які прилади використовують в стоматології

Які прилади використовують в стоматології

Застосування якісних хірургічних стоматологічних інструментів є запорукою ефективного виконання поставлених завдань та безболісності процедур для пацієнта. В медичній практиці використовують багато інструментів, до кожного з котрих висуваються певні вимоги. Інструментарій обирають за матеріалами виготовлення, формою, зносостійкістю, гнучкістю, іншими показниками.

стом1

Серед широкого асортименту стоматологічних інструментів хірургічного типу можна виділити наступні категорії:

  1. базові медичні інструменти – щипці, затискачі, ножиці тощо;
  2. прилади для ефективного та безболісного видалення зубів – елеватори, кісткові фрези, щипці для піддівання під корінь, коронку;
  3. компоненти для проведення імплантаційних робіт – бори, тримери;
  4. інструменти для роботи з кістковою тканиною – скальпелі, шприци.

Зазвичай виробниками стоматологічної продукції виготовляються цілісні набори, які включають усі необхідні прилади для проведення стоматологічних робіт. Також можуть застосовуватись компоненти з єдиним основним корпусом, на який можна надівати змінні насадки для виконання різних завдань.

стом2

Якими мають бути стоматологічні інструменти

Хірургічні стоматологічні інструменти сприятимуть ефективному виконанню поставлених завдань тільки за умови надійної комплектації та дотримання наступних виробничих вимог:

  • використання матеріалів, які не піддаються корозії та механічним пошкодженням – перевага віддається нержавіючій сталі;
  • можливість ефективної стерилізації у автоклавах та дезінфекторах без зміни якостей інструмента;
  • достатній рівень гостроти, щоб швидко та ефективно розрізати як м’які тканини, так і кісткові структури;
  • легкість та компактність інструменту, щоб при тривалому використанні у стоматолога не виникало втоми рук;
  • безпечність – можливість проведення оперативних втручань будь-якої складності без суттєвого пошкодження тканин та рясної крововтрати.

стом3

Стоматологічні інструменти мають бути сертифікованими, пройти усі необхідні випробування щодо дотримання міжнародних та українських стандартів якості. Якщо ви шукаєте таку продукцію, то обов’язково зверніть увагу на інструменти виробництва перевірених брендів Komet Dental, NTI, Osung, Dental Studio, COXO, Anthogyr та інших. Вони чудово зарекомендували себе на стоматологічному ринку, вже багато років працюють та мають чимало позитивних відгуків від споживачів.

Покупка стоматологічного інструменту має бути вивіреною та продуманою, адже від цього залежить ефективність роботи. Не потрібно купувати продукцію за принципом – аби дешевше, адже така економія в майбутньому вилізе боком через зниження кількості відвідувачів. Краще заплатити більше, але бути впевненими в тому, що пацієнт лишиться задоволеним, буде відвідувати вас регулярно.

Джерело: сайт meddent.com.ua.

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.