Google Labs представила експериментальний браузер Disco, який дозволить користувачам шукати інформацію в інтернеті разом із ШІ Gemini. Інструмент не заміняє Chrome, а тестує новий спосіб роботи з інтернетом на основі технологій штучного інтелекту.
У Google кажуть, що Disco – це новий інструмент, розроблений для переосмислення веб-серфінгу та створення сайтів у сучасному інтернеті.
Браузер включає опцію GenTabs - вебсторінки, які генеруються моделями ШІ Gemini й здатні створювати одноразові інтерактивні інтерфейси. Система завчасно аналізує складні завдання через відкриті у браузері користувача вкладки та історію чатів, а потім створює інтерактивні веб-програми, які допоможуть їх виконати. Команди можна писати в чаті Gemini природною мовою, а інструмент запропонує варіанти таких сторінок-програм.
Після створення програми, яка вирішує ваше завдання, її можна покращувати його за допомогою простих текстових команд. При цьому згенеровані елементи на сторінці міститимуть посилання на першоджерела інформації.

Наприклад, GenTabs дозволить спланувати подорож, створивши повноцінне міні-додаток з карткою з точками інтересу, конструктором маршрутів, посиланнями на джерела та дані з відкритих вкладок. У більш простому сценарії інструмент може допомогти скласти план харчування на основі добірки онлайн-рецептів.