Понеділок, 22 квітня 2024 року

Google розробляє чат-бота, який повністю аналізуватиме життя користувачів

Компанія Google використала можливості Gemini власної нейромережі Gemini, щоби представити нову ШІ-ініціативу — Project Ellmann. Новинка передбачає використання нейромережі, яка перетворюється на «особистого оповідача життєвих історій». Аналізуючи історію вебпошуку, фото та іншу інтернет-діяльність користувача ШІ зможе скласти життєву картину особи.
Project Ellmann

У Google пояснюють: «Запропонований механізм проекту Ellmann передбачає збір даних про результати пошуку та виявлення закономірностей у фотобібліотеках користувачів. На відміну від традиційних методів, які покладаються на піксельні дані та метадані, Ellmann має на меті створити наратив, включивши біографічну інформацію та контекстуальні елементи. Наприклад, якщо користувач нещодавно відвідав зустріч випускників, Ellmann не лише розпізнає обличчя, але й визначає час, що минув з моменту створення фото».

Google продемонструвала ще один аспект проекту — Ellmann Chat. Чат-бот, схожий за принципом роботи на ChatGPT, продемонстрував дивовижні знання про життя користувачів.

Відповідаючи на потенційні занепокоєння щодо конфіденційності, представник Google підкреслив, що Project Ellmann наразі перебуває на ранній стадії внутрішніх досліджень. Якщо Google вирішить запустити цю функцію, компанія зобов’язується присвятити час, щоб переконатися, що вона буде корисною для користувачів і при цьому буде відповідати пріоритетам конфіденційності та безпеки. Зазначимо, що Google Photos, який вже давно використовує штучний інтелект для покращення пошукових функцій, вбачає потенціал у LLM для подальшого покращення користувацького досвіду.

Джерело: no worries

Метки: Project Ellmann

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Апрель 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.