Середа, 19 червня 2024 року

Google буде позначати фотографії, згенеровані штучним інтелектом

Техногігант Google почне позначати згенеровані штучним інтелектом зображення. Компанія додасть дві нові функції до пошуку зображень, щоб зменшити поширення дезінформації.

Про це повідомило Bloomberg.

 

Функція “Про це зображення” надаватиме додатковий контекст про фото. Наприклад, можна буде подивитися, коли зображення або схожі були вперше проіндексовані Google, де вперше з’явилися і де ще з’являлися в Інтернеті.

 

У такий спосіб компанія має намір допомогти користувачам визначити першоджерело. Також вони зможуть надати контекст із будь-якими спростовувальними доказами, наданими новинними організаціями.

 

Техногігант почне позначати кожне зображення, створене ШІ. Також Google працює з іншими платформами та сервісами, щоб переконатися, що вони додають таку саму розмітку до файлів, які публікують. Серед таких є Midjourney і Shutterstock. За планами компанії, весь контент зі штучним інтелектом, який з’являється в результатах пошуку, має бути відповідно позначеним.

 

На сьогодні питання походження зображень стало проблемою через появу ШІ. У зв’язку з цим є кілька стартапів, які працюють над створенням інструментів верифікації та автентифікації.

 

Компанія Truepic Inc., яку підтримує Microsoft, пропонує системи, які гарантують, що зображення не піддавалося маніпуляціям від моменту зйомки до публікації.

 

Функції Google з’являться протягом року. Вони є порівняно менш технологічними, але можуть мати більший позитивний вплив за умови достатньої підтримки з боку індустрії.

Метки: Google, ШІ

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.