Вівторок, 18 червня 2024 року

Головні питання про електросамокат

Читать на русском

Любителі пересуватися містом на альтернативних видах транспорту віддають перевагу електричному самокату. Він маневрений, швидкий, енергоефективний та економічний. До того ж не забруднює довкілля. Але є низка питань, які досі хвилюють затятих користувачів. Нижче розглянемо їх.
электросамокат

Як працює транспортний засіб?

Електросамокат пересувається завдяки вбудованому літієвому або свинцевому акумулятору. Повного заряду батареї вистачає подолання відстані не більше 15-30 км. Від потужності акумулятора залежить гранична швидкість самокату, витрати електроенергії, здатність підніматися в гірку, час прискорення. Двигун транспортного засобу найчастіше локалізується в колесі.

Як їздити безпечно?

Існує кілька правил, яких необхідно дотримуватися, щоб уникнути аварійних ситуацій.

 1. Починати їзду на електричному транспортному засобі дві краще на рівній відкритій місцевості. Тут можна потренуватись.
 2. Під час їзди корпус тримайте рівно, а коліна - непохитними. Для початку руху необхідно одну ногу поставити на деку, другий відштовхнутися від асфальту і відразу підняти її на платформу. Врахуйте, що сучасні електросамокати здатні швидко розганятися при натисканні газу. Тому дійте рукою плавно.
 3. Намагайтеся спочатку їхати на низькій швидкості. Як тільки станете впевненішим, можна додавати газ.
 4. На поворотах зберігайте баланс, вибирайте такий кут, щоб був мінімальний крен. У момент гальмування трохи відхиляйтесь назад.
 5. Натискати на гальмо також потрібно дуже плавно. Врахуйте, що різке гальмування загрожує травмою. Особливо якщо їдете на великій швидкості.

Де паркувати транспортний засіб?

Багато хто користується міськими електросамокатами, які можна взяти у найм. Тут постає питання, де найкраще залишити транспорт, коли приїхали до пункту призначення. Досвідчені райдери рекомендують залишати електричний самокат:

 • біля стійок для паркування самокату чи велосипеда;
 • вздовж стін будівель;
 • біля парканів.

Небажано залишати транспорт безпосередньо посеред дороги по дорозі у пішоходів.

Правила дорожнього руху для власників електросамокату в Україні

Існують ПДР, що регламентують експлуатацію транспортного засобу:

 • їздити велосипедними доріжками можна зі швидкістю не більше 20 км/год;
 • по пішохідній зоні – не більше 5 км/год;
 • заборонено пересування електричним самокатом у стані будь-якого сп'яніння;
 • категорично не можна їздити транспортним засобом удвох;
 • заборонено пересування трамвайними коліями або проїжджою частиною;
 • категорично не можна користуватися телефоном під час їзди.

Для безпечної поїздки використовуйте захист: шолом, рукавички. Їх можна купити в інтернет-магазині allo.ua у Дніпрі. Сам транспортний засіб також вигідніше купити в Алло: є оплата частинами, можливий самовивіз і вигідний кешбек.

Читати по-українські

Главные вопросы об электросамокате

Любители передвигаться по городу на альтернативных видах транспорта предпочитают электрический самокат. Он маневренный, быстрый, энергоэффективный и экономичный. К тому же не загрязняет окружающую среду. Но есть ряд вопросов, которые до сих пор волнуют заядлых пользователей. Ниже рассмотрим их.

электросамокат

Как работает транспортное средство?

Электросамокат передвигается благодаря встроенному литиевому или свинцовому аккумулятору. Полного заряда батареи хватает на преодоление расстояния в пределах 15-30 км. От мощности аккумулятора зависит предельное скорость самоката, расход электроэнергии, способность подниматься в горку, время ускорения. Двигатель транспортного средства чаще локализуется в колесе.

Как ездить безопасно?

Существуют несколько правил, которых необходимо придерживаться, чтобы избежать аварийных ситуаций.

 1. Начинать езду на электрическом транспортном средств две лучше на ровной открытой местности. Здесь можно потренироваться.
 2. Во время езды корпус держите ровно, а колени — несгибаемыми. Для начала движения необходимо одну ногу поставить на деку, второй оттолкнуться от асфальта и сразу же поднять ее на платформу. Учтите, что современные электросамокаты способны быстро разгоняться при нажатии на газ. Поэтому действуйте рукой плавно.
 3. Старайтесь на первых порах ехать на низкой скорости. Как только станете увереннее, можно добавлять газ.
 4. На поворотах сохраняйте баланс, выбирайте такой угол, чтобы был минимальный крен. В момент торможения немного отклоняйтесь назад.
 5. Нажимать на тормоз также нужно очень плавно. Учтите, что резкое торможение грозит травмой. Особенно, если едете на большой скорости.

Где парковать транспортное средство?

Многие пользуются городскими электросамокатами, которые можно взять в аренду. Здесь возникает вопрос, где лучше всего оставить транспорт, когда приехали в пункт назначения. Опытные райдеры рекомендуют оставлять электрический самокат:

 • у стоек для парковки самоката или велосипеда;
 • вдоль стен зданий;
 • у заборов парка.

Нежелательно оставлять транспорт непосредственно посреди дороги на пути у пешеходов.

Правила дорожного движения для владельцев электро самоката в Украине

Существуют ПДД, регламентирующие эксплуатацию транспортного средства:

 • ездить по велосипедным дорожкам можно со скоростью не более 20 км/ч;
 • по пешеходной зоне — не более 5 км/ч;
 • запрещено передвижение на электрическом самокате в состоянии любого опьянения;
 • категорически нельзя ездить на транспортном средстве вдвоем;
 • запрещено передвижение по трамвайным путям или проезжей части;
 • категорически нельзя пользоваться телефоном во время езды.

Для безопасной поездки используйте защиту: шлем, налокотники перчатки. Их можно купить в интернет-магазине allo.ua в Днепре. Само транспортное средство также выгоднее купить в Алло: есть оплата частями, возможен самовывоз и выгодный кэшбэк.

Метки: электросамокат

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.