Гарне волосся потребує якісного стайлера

Професійна техніка має достатньо відмінностей від побутових щипців. Тому якщо ви хочете зробити комусь гарний подарунок або самі піклуєтесь про здоров’я власного волосся, не поспішайте віддавати перевагу бюджетним моделям. У даному випадку краще трохи переплатити і насолоджуватись зручним використанням приладу, красою зачіски, ніж довгий час лікувати пошкоджені локони.

У чому полягають основні відмінності між професійними та побутовими стайлерами, читайте далі.

vyprjamlenie-volos-utjuzhka

Особливості побутових вирівнювачів

Така техніка має невеликий функціонал. Як правило, в бюджетних моделях відсутня функція регулювання температури. Дехто з виробників досі використовує металічне покриття пластин.

 

Результатом використання неякісної техніки стають швидка втрата зачіскою вигляду, ламке волосся з посіченими кінчиками. Шкоду, нанесену зачісці, доведеться довго виправляти. Тому якщо ви схиляєтесь до покупки побутової моделі, звертайте увагу на прилади, що не зашкодять.

 

Особливості професійних стайлерів

Раніше професійні електроприлади для волосся використовувались тільки стилістами в салонах краси. Сьогодні кожен бажаючий може придбати професійні стайлери для домашнього користування.

 

Професійні випрямлячі мають ергономічний корпус з індикаторами, функціональними клавішами, екраном контролю. Їх пластини виконуються з безпечних для волосся матеріалів. Висока вартість, у порівнянні з побутовими виробами, повністю виправдовує практичність, якість моделей та період експлуатації.

 

Професійні праски для випрямлення волосся мають титанове, турмалінове, іонно-керамічне покриття. Такі вироби цілком безпечні, добре впливають на структуру волосся. З ними воно буде м’яким і блискучим. А отже зачіска матиме доглянутий вигляд.

 

Як вибрати стайлер за типом волосся

Правильно вибравши праску для волосся і знаючи, як з нею працювати, пошкодження пасм можна звести до мінімуму:

 

Густа кучерява шевелюра потребує використання приладу з широкими пластинами. Вони не тільки мінімізують теплове пошкодження, а й зекономлять час.

 

Легке пухнасте волосся стане прямим і слухняним завдяки прасці з іонізуючим ефектом. Активні іони сприяють закриттю волосяних лусок. Завдяки технології волосся збереже вологу і втратить хвилястість.

 

Сухі тонкі пасма, пофарбовані в будь-який колір краще випрямляти стайлером з керамічними пластинами. Вони рівномірно розподіляють тепло, м’яко діють на структуру волосся. Щоб термічне навантаження було мінімальним, слід використовувати відповідний температурний режим.

 

Придбавши якісний стайлер з різними типами насадок, зачіски можна змінювати хоч щодня, постійно експериментуючи з новими образами.