Вівторок, 25 червня 2024 року

Dolce&Gabbana: історія успіху

Читать на русском

Будучи італійським будинком моди люксового класу, бренд Dolce&Gabbana заснований креативними новаторами Доменіко Дольче і Стефано Габбана. Сьогодні під торговою маркою можна купити одяг, взуття, аксесуари у вигляді гаманців, годинників, окулярів та інших пристосувань. Перші кроки на шляху до становлення бренду були зроблені в 1980 році, коли вищезгадані засновники зустрілися в Мілані. У той час вони працювали в одному і тому ж ательє як асистенти.
DG
Завдяки схожості натур, поглядів на творчість і мистецтво, молодим людям знадобилося всього 2 роки на те, щоб стати частиною світу високої моди. У 1982 році вони заснували маленьку консультаційну студію, яка ґрунтувалася на дизайнерстві. Уперше неповторний дует Дольче Габбана продемонстрував свою колекцію 1985 року в Мілані, причому модельєри були одними з небагатьох, які показували свої досягнення на той час (всього було 4 перспективних лейбла з Італії).

Особливості становлення

Цікаво відзначити, що через фінансові проблеми, у дизайнерів навіть не було спеціального матеріалу для створення сценічної завіси, тому вони пустили в хід простирадла, знайдені вдома. У той час вбрання носили не манекенниці, а звичайні дівчата. Ба більше, все вбрання прикрашали не спеціально розробленим декором, а пристосуваннями з особистої колекції.
Незважаючи на те, що перша спроба зарекомендувати себе у світі моди була доволі успішною з погляду критиків, вона не принесла бажаного фінансового прибутку. Габбана навіть довелося скасувати своє замовлення на тканини для пошиття наступних колекцій, але завдяки спроможності сім'ї Дольче ця проблема була вирішена. Починаючи з 1986 року, справи пішли набагато краще, оскільки саме тоді в новоспеченій столиці моди відкрили перший фірмовий магазин, наступного року з'явилася лінійка стильного трикотажу, а 1989-го покупці змогли оцінити всі переваги модної спідньої білизни та купальних костюмів.
У 1988 році було представлено четверту колекцію, яка і виявилася першою знаковою для бренду. Крім усього іншого, обличчям промо була відома модель, а фотографом виступав вправний знавець своєї справи із Сицилії. Зйомка пройшла в стилі кінематографа 1940-х років і викликала справжній фурор у світі моди.

Сучасний стан справ

Сьогодні марка належить до числа айконік-брендів, які були, є і будуть законодавцями світу моди. Актуальність колекцій не зменшується з року в рік, тим паче, що модельєри повністю руйнують застарілі правила, що стосуються фешн-індустрії. У чому це проявляється? Приміром, у колекції сезону осінь-зима 2022-2023 можна побачити:

 • поєднання яскравих і пастельних кольорів;
 • комбінацію найрізноманітніших тканин;
 • сукні та светри великих розмірів, які створюють інтригу, що стосується фігури моделі та особливостей тіла;
 • одяг простих фасонів з довгими і короткими рукавами, так само як і короткі вбрання;
 • вільні деталі гардероба, які анітрохи не підкреслюють талію, але все одно сприяють створенню жіночного образу;
 • більш вільні куртки і светри в стилі кежуал, причому навіть накинутий верхній одяг має легкий і привабливий вигляд;
 • унікальний декор, який вигідно прикрашає однотонні комплекти вбрання, перетворюючись на своєрідний візерунок-акцент.

Шанувальники онлайн-шопінгу погодяться з тим, що в інтернет-магазинах купувати вбрання Dolce&Gabbana набагато зручніше, адже портали пропонують великий асортимент новинок, вибирати серед яких дуже приємно.

Читати по-українські

Dolce&Gabbana: история успеха

Будучи итальянским домом моды люксового класса, бренд Dolce&Gabbana основан креативными новаторами Доменико Дольче и Стефано Габбана. Сегодня под торговой маркой можно купить одежду, обувь, аксессуары в виде кошельков, часов, очков и прочих приспособлений. Первые шаги на пути к становлению бренда были сделаны в 1980 году, когда вышеупомянутые основатели встретились в Милане. В то время они работали в одном и том же ателье в качестве ассистентов.

DG

 

Благодаря схожести натур, взглядов на творчество и искусство, молодым людям понадобилось всего 2 года на то, чтобы стать частью мира высокой моды. В 1982 году ими была основана маленькая консультационная студия, которая основывалась на дизайнерстве. Впервые неповторимый дуэт Дольче Габбана продемонстрировал свою коллекцию в 1985 году в Милане, причем модельеры были одними из немногих, которые показывали свои достижения в то время (всего было 4 перспективных лейбла из Италии).

Особенности становления

Любопытно отметить, что из-за финансовых проблем, у дизайнеров даже не было специального материала для создания сценического занавеса, поэтому они пустили в ход простыни, найденные дома. В то время наряды носили не манекенщицы, а обычные девушки. Более того, все наряды украшались не специально разработанным декором, а приспособлениями из личной коллекции.

Несмотря на то, что первая попытка зарекомендовать себя в мире моды была довольно успешной с точки зрения критиков, она не принесла желаемой финансовой прибыли. Габбана даже пришлось отменить свой заказ на ткани для пошива следующих коллекций, но благодаря состоятельности семьи Дольче эта проблема была решена. Начиная с 1986 года, дела пошли гораздо лучше, поскольку именно тогда в новоиспеченной столице моды открылся первый фирменный магазин, в следующем году появилась линейка стильного трикотажа, а в 1989 году покупательницы смогли оценить все преимущества модного нижнего белья и купальных костюмов.

В 1988 году была представлена четвертая коллекция, которая и оказалась первой знаковой для бренда. Помимо всего прочего, лицом промо была известная модель, а фотографом выступал искусный знаток своего дела из Сицилии. Съемка прошла в стиле кинематографа 1940х годов и произвела настоящий фурор в мире моды.

Современное положение дел

Сегодня марка относится к числу айконик-брендов, которые были, есть и будут законодателями мира моды. Актуальность коллекций не уменьшается из года в год тем более, что модельеры полностью разрушают устаревшие правила, касающиеся фэшн-индустрии. В чем это проявляется? К примеру, в коллекции сезона осень-зима 2022-2023 можно увидеть:

 • сочетание ярких и пастельных цветов;
 • комбинацию самых разных тканей;
 • платья и свитера больших размеров, которые создают интригу, касаемую фигуры модели и особенностей тела;
 • одежду простых фасонов с длинными и короткими рукавами, так же как и короткие наряды;
 • свободные детали гардероба, которые ничуть не подчеркивают талию, но все равно способствуют созданию женственного образа;
 • более свободные куртки и свитера в стиле кежуал, причем даже накинутая верхняя одежда выглядит легко и привлекательно;
 • уникальный декор, который выгодно украшает однотонные комплекты нарядов, превращаясь в своеобразный узор-акцент.

Поклонники онлайн-шопинга согласятся с тем, что в интернет-магазинах покупать наряды Dolce&Gabbana гораздо удобней, ведь порталы предлагают большой ассортимент новинок, выбирать среди которых очень приятно.

Метки: мода

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.