До Польщі на навчання? Це можливо!

Війна для багатьох поставила хрест на цих планах. У першу чергу - для чоловіків призовного віку, що підлягають мобілізації. Чи справді необхідно відкладати плани на здобуття Європейську освіту?

украинапольша
До початку повномасштабного вторгнення рф багато українців мріяли про освіту у Європейському союзі. Традиційно склалося, що польські виші ставали alma mater для українських абітурієнтів. Наші старшокласники, а також і громадяни старшого віку, щороку вступали до різноманітних університетів Польщі - як державних, так і приватних.

 

Законодавство України передбачає можливість виїзду за кордон для чоловіків від 18 до 60 років у низці випадків. Зокрема, на навчання. Для цього у військоматі потрібно надати запрошення від іноземного вишу на навчання, а також документ про зарахування до цього вишу. В цьому випадку громадянин отримує від військомату відстрочку на мобілізацію терміном на 6 місяців та дозвіл на перетин кордону.

 

Варто зазначити, що не обов'язково всіма бюрократичними процедурами займатися самостійно. В Україні вже давно легально працюють компанії, які займають оформленням необхідного пакету документів. Варто звертати увагу лише на ті, що пропонують документи про зарахування до польського (як найбільш поширений варіант) вишу та запрошення від цього вишу. Обидва документи мають бути з перекладом та апостилем у двох екземплярах: один - для військомату, другий - для прикордонної служби України. Ці послуги надаються в межах діючого законодавства. Тому це цілком легальний спосіб виїзду за кордон для чоловіків.

 

Так, один із вузів, що регулярно приймають наших студентів - Варшавський Економіко-гуманітарний університет, як зазначає Facebook сторінка Комменты UA (https://www.facebook.com/commentu). Навіть під час війни українці мають можливість вступити на один із тринадцяти факультетів, щоб здобути освіту європейського рівня. Варшавський Економіко-гуманітарний університет надає офіційні запрошення на навчання, що є однією з підстав для виїзду для чоловіків призовного віку.
Час на подачу документів для денної форми навчання тільки до 15 серпня 2022 року, кількість місць обмежено!
Для більш детальної інформації можливо звернутися до Telegram каналу - https://t.me/evro_educ

Метки: навчання, Польша