Демісезонні жіночі куртки: що вибирати на осінь-2022

 

Читать на русском

Останні дні літа. Незабаром нас накриє осінь, з її дощами і похмурою сірістю. Саме час подумати про гардероб за погодою та настроєм. І не забудьте про таку важливу його складову, як куртка жіноча.

куртка0

Які моделі будуть модними восени-2022

Часто кажуть, що складно поєднати зручність та моду. Однак цього сезону дизайнери доклали максимум зусиль, щоб запропонувати жінкам ідеальні варіанти верхнього одягу на будь-який смак. Модними цього сезону будуть:

  • Стьобані куртки
  • Вітровки
  • Джинсівки
  • Парки
  • Короткі «зефірки»

Стьобані вироби – безперечний тренд сезону. Вони відмінно підходять для створення різних луків. Носити їх можна, як з міді-спідницями, з широкими брюками, так і з шортами та кюлотами. Вони відмінно поєднуються як зі спортивним взуттям, так і з високими чоботями. Силуети з прямим кроєм, заниженою лінією плечей та об'ємними рукавами. А жіночі демісезонні куртки з дрібною простежкою стилісти рекомендують носити під пояс, що відмінно підкреслює силует і додає жіночності.

Вітровки та джинсівки переходять з літнього гардеробу і відмінно підходять під теплу осінь. Завжди сучасні, добре поєднуються, як із брюками, так і спідницями будь-якого крою та довжини. До речі, цього сезону увійшли в моду вітровки з екошкіри. Виглядають вони дуже стильно та практично. Варто сподіватися, що мода на них протримається ще не один сезон. Що ж до джинсівки, то це модно завжди і в будь-який сезон. Хоч улітку, хоч восени. Легкий синтетичний утеплювач або хутро, то ваша джинсова куртка забезпечить комфорт у будь-яку погоду.

куртка 1

Ще одна трендова «штучка» – коротка «зефірка» – дутий верхній одяг прямого крою з двобортною застібкою. Традиційно «зефірки» – елемент зимового гардеробу із товстим шаром гарного утеплювача. Однак укорочений осінній варіант підійде любителькам спортивного стилю і тим, хто пересувається містом автомобілем. А якісний утеплювач забезпечить комфорт у холодну осінню погоду.

Що стосується довжини курток, то цього сезону ніяких обмежень - аби вам було зручно.

Як і раніше, зберігається мода на оверсайз, і це стосується практично всіх перерахованих вище моделей.

До речі, всі вони представлені в інтернет-магазині Intertop.ua. У всіх розмірах та найрізноманітніших кольорах. Але про колір поговоримо далі.

 

Які кольори модні в осінньому сезоні

Що б там не говорили, але осінь – похмура пора. День короткий, дощі, менше стає зелені та кольорів. Хочеться внести свято у сірі будні. Тому дизайнери рекомендують, а виробники пропонують жіночі куртки яскравих кольорів.

На думку Інституту кольору Pantone, головними забарвленнями в нинішньому сезоні вважається лавандовий, жовтий і блакитний.

куртка 2

Ви тільки вчитайтеся, як лавандовий описують фахівці - «динамічний синій відтінок з живим фіолетово-червоним підтоном, який поєднує в собі вірність та сталість синього з енергією та хвилюванням червоного». Надихнулися?

Але, крім того, на осінь пропонуються сріблясті, золотисті та бронзові рішення. А також куртки яскравіших тонів - соковиті червоні, смарагдові і сонячно-жовті. Всі вони відмінно піднімають настрій, та створюють незабутній лук.

Вибір за вами.

Читати по-українські

Демисезонные женские куртки: что выбирать на осень-2022

Последние дни лета. Уже скоро нас накроет осень, с ее дождями и унылой серостью. Самое время подумать о гардеробе по погоде и настроению. И не забудьте о такой важной его составляющей, как куртка женская.

куртка0

Какие модели будут модными осенью-2022

Часто говорят, что сложно совместить удобство и моду. Однако в этом сезоне дизайнеры приложили максимум усилий, чтобы предложить женщинам идеальные варианты верхней одежды на любой вкус. Модными в этом сезоне будут:

  • Стеганые куртки
  • Ветровки
  • Джинсовки
  • Парки
  • Короткие «зефирки»

Стеганые изделия – несомненный тренд сезона. Они отлично подходят для создания самых различных луков. Носить их можно, как с миди-юбками и широкими брюками, так и с шортами и кюлотами. Они отлично сочетаются, как со спортивной обувью, так и с высокими сапогами. Силуэты с прямым кроем, заниженной линией плеч и объемными рукавами. А демисезонные женские куртки с мелкой простежкой стилисты рекомендуют носить под пояс, что отлично подчеркивает силуэт и добавляет женственности.

Ветровки и джинсовки переходят из летнего гардероба и отлично подходят под теплую осень. Всегда современны, хорошо сочетаются как с брюками, так и юбками любого кроя и длины. Кстати в этом сезоне вошли в моду ветровки из экокожи. Смотрятся они очень стильно и практично. Стоит надеяться, что мода на них продержится еще не один сезон. Что же касается джинсовки, то это модно всегда и в любой сезон. Хоть летом, хоть осенью. Легкий синтетический утеплитель или мех и ваша джинсовая куртка обеспечит комфорт в любую погоду.

куртка 1

Еще одна трендовая «штучка» - короткая «зефирка» - дутая верхняя одежда прямого кроя с двубортной застежкой.  Традиционно «зефирки» - элемент зимнего гардероба с толстым слоем хорошего утеплителя. Однако укороченный осенний вариант подойдет любительницам спортивного стиля и тем, кто передвигается по городу на автомобиле. А качественный утеплитель обеспечит вам комфорт в холодную осеннюю погоду.

Что касается длины курток, то в этом сезоне никаких ограничений – лишь бы вам было удобно.

По-прежнему сохраняется мода на оверсайз и это касается практически всех перечисленных выше моделей.

Кстати, все они широко представлены в интернет-магазине Intertop.ua. Во всех размерах и самых разнообразных цветах. Но, о цвете поговорим далее.

 

Какие цвета модны в осеннем сезоне

Что бы там не говорили, но осень – унылая пора. День короткий, дожди, меньше становится зелени и красок. Хочется внести праздничности в серые будни. А потому дизайнеры рекомендуют, а производители предлагают женские куртки ярких цветов.

По мнению Института цвета Pantone главными расцветками в нынешнем сезоне считается лавандовый, желтый и голубой.

куртка 2

Вы только вчитайтесь, как лавандовый описывают специалисты - «динамичный синий оттенок с живым фиолетово-красным подтоном, который сочетает в себе верность и постоянство синего с энергией и волнением красного». Вдохновились?

Но, кроме того, на осень предлагаются серебристые, золотистые и бронзовые решения. А также куртки более ярких вызывающих тонов - сочные красные, изумрудные и солнечно-желтые. Все они отлично поднимают настроение и создают незабываемый лук.

Выбор за вами.

Метки: женская куртка