Де та як взяти кредит без передоплати в Україні?

Сучасне кредитування передбачає різноманітні фінансові послуги, які суттєво відрізняються за умовами та вимогами до позичальника. Наприклад, якщо вам необхідно взяти гроші в борг, ви можете розраховувати на різні варіанти. Все залежить від умов кредитування (грошової суми та терміну погашення) і самої кредитної установи. В даному матеріалі коротко розглянемо основні варіанти отримання кредиту в Україні.

Коли можна взяти кредит на мінімальних умовах?

Як вже було зазначено, умови отримання позики залежать від суми та строків, а також від програми кредитування, в межах якої установа пропонує позичальнику відповідну послугу. Якщо клієнту потрібні гроші в борг, а сума не перевищує 50 тис. грн., доцільно порекомендувати позичку від МФО (інша назва – мікрокредит).

Мікрокредити видають МФО (мікрофінансові організації). Така фін. послуга відрізняється мінімальними вимогами до позичальника. Зокрема це чудова можливість взяти кредит без передоплати. Чудовим прикладом є ресурс https://finx.com.ua/kredit-bez-predoplaty, де можна оформити мікропозику без попередніх грошових внесків та без перевірок.

Банківське кредитування залишається популярним, але в більшості випадках це стосується малого та середнього бізнесу. Банки скрупульозно перевіряють потенційного клієнта на предмет платоспроможності, а також можуть задіяти різні формати покриття ризиків (передплату, поручительство, заставу).

Ломбарди, як відомо, видають кредити лише під заставу. Так, тут можна відносно швидко отримати необхідну суму в борг, але за необхідності у невеликій за розміром позичці навряд чи доцільно задля цього передавати майно в заставу.

Як отримати мікрокредит без передоплати та перевірок?

Якщо потрібен кредит у розмірі до 30-50 грн. на не надто тривалий строк (до 1,5-2,5 років), краще за все звернутися до МФО та оформити мікрокредит. Для цього потрібно відповідати певним умовам.

Отримати мікрокредит на карту банка можна, якщо ви:

  • громадянин України у віці від 18 років;
  • маєте на руках український паспорт та ІПН;
  • маєте карту банка, що є частиною банківської системи України;
  • не маєте судимостей.

За відповідності цим критеріям можна переходити до оформлення позики. Для цього на сайті МФО потрібно вибрати умови кредитування, після чого зареєструватися на ресурсі, вказавши особисті дані та реквізити банківської картки.

Після затвердження кредиту залишається відвідати найближчий за місцем приживання регіональний офіс МФО. Після підписання договору гроші будуть зараховані на вашу банківську картку.

Метки: кредит