Де швидко взяти “гроші до зарплати”

Майже кожна людина потрапляла у своєму житті у ситуацію, коли терміново потрібні гроші, а позичати ні в кого. Вам потрібно йти до банку або ломбарду, ставати у чергу і тягнути купу паперів. Часто сума, як кажуть, "перед зарплатою", не варта того часу та зусиль. Але, завдяки розвитку цифрових технологій, з цієї ситуації з’явився простий вихід - це кредит онлайн на карту, що дозволяє вам вирішити свою фінансову проблему тут і зараз.

kredyt-onlayn-na-kartu
Сьогодні багато організацій працюють на ринку кредитування мікрофінансування. Основними перевагами фінансових послуг цього класу є:

  • Швидкість;
  • Наявність;
  • Простота;
  • Мінімальні документи;
  • Широкий вибір варіантів кредитування;
  • Надійність.

Швидкість та доступність сервісу забезпечуються саме цифровими технологіями. Як правило, ви можете оформити позику безпосередньо на веб -сайті фінансової організації. Найбільш солідні гравці мають окремий мобільний додаток. На відміну від офлайн -послуг - відділеннь банків та ломбардів, такі МФО працюють у режимі 24/7. Так що вам потрібно:

  • наявність Інтернету;
  • документи, що підтверджують вашу особу (паспорт та ІПН);
  • а також банківська картка, яку ви отримаєте гроші.

Ідентифікація особистості відбувається швидко, підписуєте договір і майже миттєво отримує гроші.
Далі від вас потребується лише своєчасне погашення позики. І тут на допомогу прийдуть сучасні технології. Погашення можливо через онлайн -банкінг (наприклад, Privat24 або Pumb онлайн). Також погашення можливе через платіжні термінали та у відділеннях банку. А у випадку, наприклад, з Moneyveo, також у відділеннях Укрпошти та «Нової пошти».
Залишайтеся надійним платником і згодом може користуватися послугою швидкого кредитування не один раз. Більше того, МФО підтримують спеціальні програми лояльності для своїх клієнтів, які дозволяють отримувати більш сприятливі умови кредитування.
Враховуючи саме клас фінансових послуг - кредитування мікрофінансування, як правило, мова йде про суми від 500 грн. до кількох десятків тисяч та термінів від 1 дня до 3-4 місяців. Зрозуміло, що ви не зможете купити ані квартиру, ні автомобіль за ці гроші, але зможете вирішити свої термінові фінансові проблеми.
Вибираючи організацію мікрофінансування, зверніть увагу на аспект надійності. Їх діяльність регулюється Національним банком України. Будь-яка мікрофінансова організація повинна бути зареєстрована, інакше її діяльність на території України визнають незаконною. Ознайомитися з ліцензією фінансової компанії — законне право клієнта. Важливий показник легальності — наявність сторінок в соцмережах. Також звертайте увагу на відгуки клієнтів.