Четвер, 13 червня 2024 року

Чотири найкращі функції GPT-4, про які ви навіть не здогадувались

Якщо ChatGPT від OpenAI вразив усіх, то його довгоочікуване оновлення, GPT-4, просто приголомшує, адже він може набагато більше, ніж попередня версія софту, на якому заснований.

GPT-4 було розроблено для покращення моделі, а точніше її здатності виконувати запити користувача, а також робити її більш правдивою та генерувати менш образливі чи небезпечні результати.

Чим GPT-4 відрізняється від ChatGPT?

GPT-4 і ChatGPT — це відкриті продукти AI, які використовують AI для відповіді на запити користувачів. Однак між цими двома продуктами є істотна різниця. ChatGPT — це онлайн-платформа, яка взаємодіє зі своїми користувачами.
Це кінцевий продукт, доступний користувачам безпосередньо. Користувачів не хвилюватиме його технологія, набір робочих чи навчальних даних.
GPT-4 є технологією, включеною в ChatGPT та подібні платформи. Це не окрема програма чи веб-сайт. Щоб використовувати GPT-4, вам потрібен доступ до веб-сайтів, які пропонують GPT-4. Тоді ви зможете отримати відповідний результат від нього.
Деякі платформи, що пропонують GPT-4, включають Duolingo, Microsoft Bing, тощо.

GPT-4 може розуміти складніші дані

Однією з найбільших нових функцій GPT-4 є його здатність розуміти складніші текстові підказки.

Відповідно до OpenAI, GPT-4 демонструє ефективність на рівні людини за різними професійними та академічними тестами.
Це було доведено, коли GPT-4 зміг скласти кілька іспитів на рівні людини, без спеціальної підготовки та навчання.GTP-4 не тільки зрозумів і вирішив ці тести з відносно високою оцінкою за всіма напрямками, але й щоразу перевершував свого попередника GPT-3.5.
GPT-4 має величезний потенціал, щоб змінити деякі сфери. Компанія планує використовувати цей інструмент для автоматизації багатьох послуг, наприклад, здійснення автоматичних дзвінків.

Розуміє візуальну інформацію

GPT-4 розуміє не лише текст, а й візуальну інформацію, хоча поки що це не поширюється на відео. Модель GPT-4 може підказати, що саме зображено на ілюстрації, і навіть пояснити її значення.
Розуміння візуальної інформацію робить GPT-4 потужним інструментом для таких завдань, як створення підписів до зображень, візуальні відповіді на запитання та навіть створення вмісту. Завдяки інтеграції текстового та візуального сприйняття GPT-4 має потенціал для революції в різних галузях, таких як реклама, дизайн та електронна комерція.

Має хорошу пам’ять

GPT-4 має хорошу пам’ять. Якщо попередня версія могла запам’ятати 8 000 слів, то GPT-4 легко запам’ятає 25 000 слів, це як невелика книга. Це дозволить моделі повернутися до тем, які обговорювалися на початку тривалої розмови, оскільки вона зможе згадати те, що було написане за півгодини до цього.

Ця збільшена кількість пам’яті дозволить GPT-4 генерувати більш узгоджені та контекстуально відповіді, що робить його цінним інструментом для завдань обробки природної мови.

Джерело: NV.ua

Метки: GPT 4

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.