Чорна п’ятниця: плануємо перелік важливих покупок для зими

Читать на русском

Божевільні знижки на побутову техніку, електроніку та безліч інших товарів стартують 24 листопада 2023 року. У багатьох магазинах Чорна п'ятниця охоплює цілий період — почнеться навіть раніше і триватиме кілька днів після цієї дати. Це чудова можливість зробити покупки на зиму. Розглянемо деякі найцікавіші пропозиції.

blackfr1

Холодильник — практичне рішення

Ціни на цей вид кліматичної техніки з настанням холодів і так знижуються, а в Чорну п'ятницю стануть ще доступнішими. Вибирайте холодильник із відповідним корисним об'ємом: від 100 до 300 л. Зверніть увагу на клас енергоефективності. Гідне вкладення коштів - категорія A з плюсами. Використання такої техніки буде ощадливим. Модель з функцією перевішування дверей стане в нагоді, якщо плануєте в майбутньому змінити розташування пристрою на кухні. У разі знеструмлення холод може зберігатися до 12 і навіть 24 годин. Завдяки захисту від стрибків напруги холодильник не вийде з ладу.

Конвектор — надійний захист від холоду

Центральне опалення не завжди радує або може бути відсутнім, тому наявність додаткового джерела тепла не завадить. Середня споживана потужність складає 2000 Вт. Такий конвектор обігріє кімнату площею до 20 кв. Механічний тип управління простий, електронний для любителів інноваційних технологій. Прилад можна розмістити на підлозі чи стіні. Передбачено захист від перегріву та регулювання температури. Термостат підтримує встановлений режим та створює комфортний мікроклімат.

blackfr2

Духова електрична шафа

Допоможе радувати сім'ю смачною домашньою випічкою та корисними обідами. Це техніка стильного сучасного дизайну, з практичними покриттями, які легко доглядати. Практична технологія - міцні телескопічні напрямні. З їхньою допомогою в духовку буде легко помістити важку качку або громіздкий посуд. Передбачено до десяти програм для приготування страв. Додаткові фішки - таймер, підсвічування, конвекція та функція самоочищення.

Кавомашина, що вбудовується

Смачна гаряча кава подарує бадьорість і підніме настрій, коли за вікном холодно і похмуро. Приготування популярного напою багато в чому залежить від якості зерен та майстерності. Завдяки кавомашині процес приготування спрощується. Виберіть встановлену програму, і прилад зробить напій на ваші смаки. Машина може бути оснащена автокапучинатором. Існують моделі, в яких можна самостійно налаштувати жорсткість води. Керувати пристроєм легко за допомогою клавіатури на екрані. Одночасно можна приготувати дві чашки. Зручна функція автоматичного регулювання кількості напою.

<blackfr3

Час знижок - найкращий варіант знайти бажану техніку, на яку раніше не вистачало бюджету. Придбати товар за зниженими цінами на Чорну п'ятницю в період з 20 листопада можна на Comfy.ua, тому слідкуйте за знижками, робіть вдалі покупки та заощаджуйте.

Читати українською

Черная пятница: планируем список важных покупок для зимы

Сумасшедшие скидки на бытовую технику, электронику и множество других товаров стартуют 24 ноября 2023 года. Во многих магазинах Черная пятница охватывает целый период — начнется даже раньше и продолжится несколько дней после этой даты. Это отличная возможность сделать покупки на зиму. Рассмотрим некоторые наиболее интересные предложения.

blackfr1

Холодильник — практичное решение

Цены на этот вид климатической техники с наступлением холодов и так снижаются, а в Черную пятницу станут еще более доступными. Выбирайте холодильник с подходящим полезным объемом: от 100 до 300 л. Обратите внимание на класс энергоэффективности. Достойное вложение средств — категория A с плюсами. Использование такой техники будет экономным. Модель с функцией перевешивания дверей пригодится, если планируете в будущем сменить расположение устройства на кухне. В случае обесточивания холод может сохраняться до 12 и даже 24 часов. Благодаря защите от скачков напряжения холодильник не выйдет из строя.

Конвектор — надежная защита от холода

Центральное отопления не всегда радует или может отсутствовать, поэтому наличие дополнительного источника тепла не помешает. Средняя потребляемая мощность составляет 2000 Вт. Такой конвектор обогреет комнату площадью до 20 квадратных метров. Механический тип управления прост, электронный — для любителей инновационных технологий. Прибор можно разместить на полу или стене. Предусмотрены защита от перегрева и регулировка температуры. Термостат поддерживает установленный режим и создает комфортный микроклимат.

blackfr2

Духовой электрический шкаф

Поможет радовать семью вкусной домашней выпечкой и полезными обедами. Это техника стильного современного дизайна, с практичными покрытиями, за которыми легко ухаживать. Практичная разработка — прочные телескопические направляющие. С их помощью в духовку будет легко поместить тяжелую утку или громоздкую посуду. Предусмотрено до десяти программ для приготовления всевозможных блюд. Дополнительные фишки — таймер, подсветка, конвекция и функция самоочистки.

Встраиваемая кофемашина

Вкусный горячий кофе подарит бодрость и поднимет настроение, когда за окном холодно и пасмурно. Приготовление популярного напитка во многом зависит от качества зерен и мастерства. Благодаря кофемашине процесс приготовления упрощается. Выберите предустановленную программу, и прибор сделает напиток по вашим вкусам. Машина может быть оснащена автокапучинатором. Есть модели, в которых можно самостоятельно настроить жесткость воды. Управлять устройством легко с помощью клавиатуры на дисплее. Одновременно можно приготовить две чашки. Удобна функция автоматической регулировки количества напитка.

<blackfr3

Время скидок — лучший вариант найти желанную технику, на которую раньше не хватало бюджета. Приобрести товар по сниженным ценам на Черную пятницу в период с 20 ноября можно на Comfy.ua, поэтому следите за скидками, делайте удачные покупки и экономьте.