Вівторок, 16 липня 2024 року

Чому пилосос з аквафільтром – чудовий вибір для домашнього прибирання

З моменту винаходу пилососа пройшло вже набагато більше 100 років. Однак принцип його дії за цей час практично не змінився. Двигун створює розрядження і втягує повітря разом із частинками сміття та пилу, струмінь повітря проходить через фільтри та пилозбірник, у якому осідає бруд, а повітря викидається з агрегату, на жаль, із малими частинками пилу, які не затрималися всередині.
Весь час історії пилососу зусилля інженерів з удосконалення конструкції зосереджені на двох завданнях: ефективне поглинання пилу та бруду з різних типів поверхонь та максимальне утримання забруднення всередині пилососа. Перше на цей час вирішується підвищенням потужності всмоктування та насадками на трубопровід різної конструкції, а рішення другої саме породило ту різноманітність сучасних пилососів, яку ми спостерігаємо. Це і агрегати з мішковими пилозбірниками з різних матеріалів, і пилососи з аквафільтром https://comfy.ua/ua/vacuum-cleaner/pylesos__s-akvafiltrom/, та прилади з різними варіантами контейнерних пилозбірників.

пилосос с аквафильтром

Що таке пилосос з аквафільтром

Це агрегат, в якому замість мішка для збору сміття встановлено контейнер із водою. Потік повітря прямує до нього. Великі частинки затримуються і відразу тонуть у воді, дрібні можуть пролетіти над поверхнею води далі. Для того, щоб затримати їх в агрегаті, застосовується спеціальна конструкція, яка створює завихрення повітря і піднімає водяний пил-завісу. Таким чином, основна частина дрібних частинок також затримується в аквафільтрі.
До речі, один із перших пилососів, патент на який датується 1860 роком і належить Деніелу Хессу, у своїй конструкції також мав аквафільтр, хоч і був механічним, а не електричним.

У чому різниця між пилососом з аквафільтром та миючим

Ці два типи пилососів часто плутають через те, що і в тому й в іншому є контейнер з водою. Проте слід розрізняти їх. У миючих пилососах вода призначена для поєднання сухого та вологого прибирання. При цьому пристрій для збирання пилу в них може бути і мішковий, і контейнерний, і з аквафільтром.
А пилососи з аквафільтром можуть бути як для сухого, так і для вологого збирання. У того самого виробника можуть бути моделі з різними призначеннями. Наприклад, пилосос для сухого прибирання з аквафільтром Thomas DRYBOX + AQUA BOX CAT & DOG та пилосос миючий з аквафільтром Thomas Bravo 20 S Aquafilter.

У чому переваги та недоліки пилососу з аквафільтром

Основні переваги наступні:

  • високий рівень очищення забрудненого повітря (до 99%);
  • додаткове зволоження повітря, що особливо важливо для алергіків;
  • потужність всмоктування не залежить від заповненості пилозбірника.

До недоліків слід віднести:

  • збільшені габарити та вага агрегату;
  • необхідності заповнення контейнера водою.

Однак погодьтеся, навіть на перший погляд, переваги пилососа з аквафільтром переважують усі маленькі незручності обслуговування, і роблять його чудовим кандидатом на роль домашнього помічника.

Метки: пилосос

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.