Вівторок, 18 червня 2024 року

Чому Айфон 14 Про Макс – це гарна покупка

Читать на русском

Айфон 14 Про Макс, що вийшов у 2022 році – представник флагманської лінійки найвідомішого бренду у світі смартфонів. Хоча після нього вже був реліз, який також багато чим здивував, зокрема, приніс кілька кардинальних змін. Айфон 14 Про Макс залишається більш ніж актуальним. Як бонус, на нього ще й ціна дещо просіла. Отже, розберемося, чим хороший цей смартфон.

Дизайн: приємні зміни

Дизайнери Apple саме в цій моделі внесли низку змін, які часто називають кардинальними. Серед основних нововведень, які отримав 14 Про Макс:

 • відмова від вирізу під камеру, замість нього з'явився Dynamic Island;
 • технологія Always-On Display. За рахунок неї всі повідомлення відразу ж видно, не потрібно для перегляду їх розблокувати пристрій;
 • оновлення палітри кольорів. Найпростіші кольори, які були не такі популярні останні кілька років, прибрали. Натомість з'явилися золотий, сріблястий, фіолетовий, чорний.

Корпус із нержавіючої сталі, задня кришка – загартоване скло. Це виглядає стильно, сучасно і, чесно, дорого.

Продуктивність та камера: яскраві вдосконалення

Одна з основних технічних переваг Айфону 14 Про Макс – процесор А16 Bionic. Він має 6 ядер, що дає підвищення продуктивності на 50%, нейродвигун на 16 ядер, що прискорює роботу ШІ-алгоритмів. На борту прискорений графічний чіп. Також отримаєте 6 Гб оперативної пам'яті, варіації ПЗУ від 128 до 1024 Гб. Це, в тому числі, забезпечує плавність роботи з додатками, у тому числі з іграми.

Звичайно, треба сказати і про камеру. Це новий модуль на 48 Мп, даний показник рекордний для Айфона на момент виходу моделі, що розглядається. Як результат, ви можете робити фото з приголомшливим рівнем деталізації. Вдається робити знімки з Айфона 14 Про Макс анітрохи не гірше, ніж на професійний дзеркальний апарат. Але і це ще не все, є технологія обробки зображень на базі ШІ. На додаток до цього ще й 3-кратний оптичний зум в режимі «кіно».

Новий екран: ще неймовірніший

Дисплей, який отримав флагман 14 лінійки, - це те, що, звичайно, краще побачити, ніж про нього говорити. Однак спробуємо розповісти про основні моменти. Конкретніше:

 • збільшений розмір – 6,7 дюйма, при цьому в руці лежить зручно, управління не викликає складнощів;
 • роздільна здатність – 2796х1290 пікселів;
 • реалізована технологія Super Retina XDR, а це відмінна деталізація, контрастність, яскравість, незалежно від освітлення;
 • частота – до 120 Гц, тому забезпечена плавна робота, рівномірно, без ривків, посмикувань. Це дає фантастичну якість зображень незалежно від умов.

На тлі всього цього не можна не сказати про акумулятор. При дуже великому екрані час роботи досить тривалий. Це вдалося досягти, зокрема за рахунок енергоефективності процесора.

Джерело: сайт skay.ua

Читати українською

Чому Айфон 14 Про Макс – це гарна покупка

Вышедший в 2022 году Айфон 14 Про Макс – представитель флагманской линейки самого известного бренда в мире смартфонов. Хотя после него уже был релиз, который также многим удивил, в том числе принес несколько кардинальных изменений. Айфон 14 Про Макс остается более чем актуальным. Как бонус, на него еще и цена несколько просела. Итак, разберемся, чем же хорош этот смартфон.

Дизайн: приятные изменения

Дизайнеры Apple именно в этой модели внесли ряд изменений, которые часто называют кардинальными. Среди основных нововведений, которые получил 14 Про Макс:

 • отказ от выреза под камеру, вместо него появился Dynamic Island;
 • технология Always-On Display. За счет нее все уведомления сразу же видны, не нужно для их просмотра разблокировать устройство;
 • обновление цветовой палитры. Самые простые цвета, которые были не так популярны последние несколько лет, убрали. Вместо них появились золотой, серебристый, фиолетовый, черный.

Корпус из нержавеющей стали, задняя крышка – закаленное стекло. Это выглядит стильно, современно и, будем честны, дорого.

Производительность и камера: яркие усовершенствования

Одно из основных технических преимуществ Айфона 14 Про Макс – процессор А16 Bionic. Он имеет 6 ядер, что дает повышение производительности на 50 %, нейродвижок на 16 ядер, что ускоряет работу ИИ-алгоритмов. На борту ускоренный графический чип. Также получаете 6 Гб оперативной памяти, вариации ПЗУ от 128 до 1024 Гб. Это, в том числе обеспечивает плавность работы с приложениями, в том числе с играми.

Конечно, нужно сказать и о камере. Это новый модуль на 48 Мп, данный показатель рекордный для Айфона на момент выхода рассматриваемой модели. Как результат, вы можете делать фото с потрясающим уровнем детализации. Удается делать снимки с Айфона 14 Про Макс ничуть не хуже, чем на профессиональный зеркальный аппарат. Но и это еще не все, присутствует технология обработки изображений на базе ИИ. В дополнение к этому всему еще и 3-кратный оптический зум в режиме «кино».

Новый экран: еще невероятней

Дисплей, который получил флагман 14 линейки, – это то, что, конечно, лучше увидеть, чем о нем говорить. Однако попробуем рассказать об основных моментах. Конкретней:

 • увеличенный размер – 6,7 дюйма, при этом в руке лежит удобно, управление не вызывает сложностей;
 • разрешение – 2796х1290 пикселей;
 • реализована технология Super Retina XDR, а это отменная детализация, контрастность, яркость, независимо от освещения;
 • частота – до 120 Гц, поэтому обеспечена плавная работа, равномерно, без рывков, подергиваний. Это дает фантастическое качество изображений, независимо от условий.

На фоне всего этого нельзя не сказать об аккумуляторе. При очень крупном экране время работы довольно продолжительное. Это удалось достичь, в том числе за счет энергоэффективности процессора.

Источник: сайт skay.ua

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.