Субота, 20 липня 2024 року

Чистка басейну за допомогою хімічних засобів

Читать на русском

Підтримка чистоти в басейні вкрай важлива для здоров'я плавців і зовнішнього вигляду самого басейну. Для знезараження та очищення води застосовуються спеціалізовані хімічні засоби. Перш ніж купити хімію для басейну, розберемося в її видах і призначенні.

Класифікація хімічних засобів для басейнів:

Дезінфектанти: Ці препарати знищують небезпечні бактерії, віруси та грибки. Вони бувають на основі:

 • Хлора
 • Гіпохлориту натрію
 • Активного кисню

Хлор вважається одним з найбільш ефективних і доступних дезінфектантів. Препарати, такі як AquaDoctor C-60T, призначені для швидкого очищення води у критичних ситуаціях. Для постійної дезінфекції підходить хлор повільної дії, наприклад AquaDoctor C-90T.

химия1

Альгіциди: Ці засоби борються з водоростями, які не можуть бути повністю знищені стандартними дезінфектантами. Препарат AquaDoctor AC ефективний проти всіх типів водоростей і запобігає їх повторній появі.

химия2

Коагулянти: Допомагають очистити воду від дрібних частинок забруднень, склеюючи їх у великі пластівці, які потім легко видаляються фільтрами або пилососами.

Засоби для корекції pH води: Важливо підтримувати pH на рівні 7.2–7.4 для оптимальної роботи дезінфектантів та комфорту плавання. Для цього використовуються регулятори кислотності води, такі як AquaDoctor pH Plus для підвищення та AquaDoctor pH Minus для зниження pH.

химия3

Застосування хімії для басейнів

Дезінфекція: Використовуйте хлорні таблетки для регулярного знезараження води та підтримання її чистоти. Засоби на основі активного кисню ідеальні для басейнів, де важлива відсутність хлорного запаху.

Боротьба з водоростями: Регулярне застосування альгіцидів запобіжить "цвітінню" води.

Очищення: Коагулянти покращують фільтрацію води, роблячи її кришталево чистою.

Регулювання pH: Стабілізація кислотно-лужного балансу забезпечує ефективність дезінфекції та захищає обладнання басейну від корозії.

Поради щодо використання хімічних засобів

 • Зберігайте хімікати у прохолодному, сухому місці.
 • Використовуйте захисні засоби при роботі з хімікатами.
 • Регулярно перевіряйте рівень pH та чистоту води.
 • Слідкуйте за правильним дозуванням, щоб уникнути зайвого хімічного навантаження на воду.

Регулярне застосування якісних хімічних препаратів гарантує безпеку та комфорт купання, а також продовжує термін служби басейну.

Читати українською

Чистка бассейна с помощью химических средств

Поддержание чистоты в бассейне крайне важно для здоровья пловцов и внешнего вида самого бассейна. Для обеззараживания и очистки воды применяются специализированные химические средства. Прежде чем купить химию для бассейна, разберемся в ее видах и предназначении.

Классификация химических средств для бассейнов:

Дезинфектанты: Эти препараты уничтожают опасные бактерии, вирусы и грибки. Они бывают на основе:

 • Хлора
 • Гипохлорита натрия
 • Активного кислорода

Хлор считается одним из самых эффективных и доступных дезинфектантов. Препараты, такие как AquaDoctor C-60T, предназначены для быстрой очистки воды в критических ситуациях. Для постоянной дезинфекции подходит хлор медленного действия, например, AquaDoctor C-90T.

химия1

Альгициды: Эти средства борются с водорослями, которые не могут быть полностью уничтожены стандартными дезинфектантами. Препарат AquaDoctor AC эффективен против всех типов водорослей и предотвращает их повторное появление.

химия2

Коагулянты: Помогают очистить воду от мелких частиц загрязнений, склеивая их в крупные хлопья, которые затем легко удаляются фильтрами или пылесосами.

Средства для коррекции pH воды: Важно поддерживать pH на уровне 7.2–7.4 для оптимальной работы дезинфектантов и комфорта плавания. Для этого используются регуляторы кислотности воды, такие как AquaDoctor pH Plus для повышения и AquaDoctor pH Minus для понижения pH.

химия3

Применение химии для бассейнов

Дезинфекция: Используйте хлорные таблетки для регулярного обеззараживания воды и поддержания ее чистоты. Средства на основе активного кислорода идеальны для бассейнов, где важно отсутствие хлорного запаха.

Борьба с водорослями: Регулярное применение альгицидов предотвратит "цветение" воды.

Очистка: Коагулянты улучшают фильтрацию воды, делая её кристально чистой.

Регулировка pH: Стабилизация кислотно-щелочного баланса обеспечивает эффективность дезинфекции и защищает оборудование бассейна от коррозии.

Советы по использованию химических средств

 • Храните химикаты в прохладном, сухом месте.
 • Используйте защитные средства при работе с химикатами.
 • Регулярно проверяйте уровень pH и чистоту воды.
 • Следите за правильной дозировкой, чтобы избежать излишней химической нагрузки на воду.

Регулярное применение качественных химических препаратов гарантирует безопасность и комфорт купания, а также продлевает срок службы бассейна.

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.