Чим небезпечна сухість шкіри та як з цим боротися?

Здорова доглянута шкіра – одна з основних складових красивої зовнішності. А краса, якщо перефразувати відомий вислів, потребує не жертв, а правильного догляду. Особливо восени та взимку, коли шкірі не вистачає сонячних променів та вітамінів, і вона стає надто сухою.

шкіра1

5 фактів які варто знати про суху шкіру

Індустрія краси пропонує чимало інноваційних засобів для усунення різних дерматологічних проблем. Взяти хоча б засіб La Roche-Posay Hydraphase Intense, формула якого створена спеціально для боротьби з сильною сухістю шкіри. Проте перш ніж вибирати для догляду той чи інший засіб, варто дещо дізнатися про шкірний покрив і чому будь-які проблеми з ним не варто ігнорувати:

  1. Суха шкіра – один з тригерів появи екземи та атопічного дерматиту.
  2. Зневоднений епідерміс викликає сильний свербіж, на тлі якого можуть з’явитися дратівливість, безсоння.
  3. Занадто сухий шкірний покрив не здатен виконувати свою захисну функцію повною мірою.
  4. На сухій шкірі частіше з’являються тріщини, подразнення, інші пошкодження, які полегшують проникнення мікробів у тканини тіла.
  5. Хронічна сухість шкірного покриву прискорює вікові зміни у тканинах, швидше з’являються глибокі зморшки.

Саме тому й у випадку сезонного зневоднення, і вродженої сухості шкіри проблему не слід ігнорувати. Звичайні зволожувальні засоби не завжди допомагають, особливо якщо епідерміс дуже сухий.

Чому дерматологи радять засоби La Roche-Posay?

La Roche-Posay – французька торгова марка, яка випускає продукцію для догляду за обличчям та тілом. Такого ефекту вдалося досягти завдяки особливому складу косметичних засобів.
В основі косметики La Roche-Posay використана термальна вода, цілющі властивості якої французам відомі впродовж декількох століть. Саме цю воду тривалий час використовують у санаторіях для лікування екземи, атопічного дерматиту, псоріазу та інших захворювань, що супроводжуються сильною сухістю шкіри.
Ще одна особливість кремів La Roche-Posay – унікальна формула на основі низькомолекулярної гіалуронової кислоти (форма, в якій речовина здатна проникати глибоко в тканини), цінних рослинних олій та інших натуральних складників, які швидко відновлюють гідробаланс шкіри.
На відміну від продукції мас-маркету, засоби La Roche-Posay не містять парабенів, віддушок, консервантів та інших шкідливих добавок. Тому годяться для використання дітьми й дорослими, схильними до алергії.

Метки: суха шкіра