Бюджетний ноутбук – незамінна річ для повсякденних задач

Сьогодні ноутбук досить популярний гаджет, яким користуються і вдома, і на роботі. А для дистанційного навчання – річ зовсім незамінна. Більшість користувачів не може собі дозволити тримати окремі  машинки для різних задач. Тож досить часто постає проблема вибору бюджетного ноутбука. Як це правильно зробити докладніше розповімо далі.
ноутбук бюджетный

На що потрібно звертати увагу при виборі бюджетного ноутбуку

Такі апарати – це завжди компроміс між потребами і побажаннями та можливостями гаманця, тобто бюджету. Правильний вибір дозволить отримувати задоволення і користь від ноуту, а не сваритися на його тупість, або ж тягати його регулярно в майстерню.

Головні показники ноутбуку – це:

  •  процесор;
  •  пам’ять;
  •  екран;
  • жорсткий диск;
  • та комунікаційні можливості.

На сьогодні слід звертати увагу на ноути з процесором IntelI3, I5 10 або 11 поколінь, або AMDне нижче Rizen3 3250, а бажано R3 5300 та R5 5500. Сучасний процесор з високопродуктивною вбудованою графікою – це гарантія швидкої роботи, можливості змагатися у багатьох іграх. Також, що досить важливо для бюджетної моделі, такий процесор забезпечить ноутбуку актуальності років на 5.

Оперативної пам’яті навіть в бюджетному ноутбуку не повинно бути менше ніж 4 Гб, бажано 8 ГБ, в ідеалі з можливістю розширення до 16. Великий обсяг пам’яті – це комфортний серфінг в Инеті, та стійка робота офісних та графічних програм.

Наступний показник – екран. По-перше, саме він значною мірою визначає розміри портативного комп’ютера. Якщо ви збираєтесь ходити з ноутом на заняття або на роботу, то слід звертати увагу на моделі з діагоналлю 14-15 дюймів. Якщо ж ви плануєте використовувати  його здебільшого вдома, як стаціонарний комп’ютер, то подивиться на моделі з екраном 17 дюймів.

По-друге, це тип матриці. На сьогодні стандартом навіть для бюджетного ноутбуку є дісплей з матрицею IPS з роздільною здатністю Full HD (1920x1080).

Наступний важливий компонент для ноутбуку – це жорсткий диск. Він повинен бути SSDоб’ємом 256 Гб. Для більшості завдань бюджетної моделі цього буде цілком достатньо.

Підемо далі і поговоримо про комунікаційні можливості комп’ютера. Зрозуміло, повинна бути вбудована камера. Це необхідний компонент для того ж дистанційного навчання. USBпортів бажано мати 3, один з яких USB 3. Також бажанокрім WiFi мати Bluetooth адаптер, та HDMIпорт.

Різні ергономічні властивості, як то зручність та якість клавіатури, габарити та нюанси форми, - особиста справа користувача. Але варто врахувати, що при інших рівних показниках більш тонкі і легкі моделі дорожче.

 

Які моделі бюджетних ноутбуків представлені на ринку

Основні виробники бюджетних моделей ті ж самі, що і просунутих машин. Це - Hewlett Packard, Acer, Asusта Lenovo. У кожного з них є моделі на будь який смак та гаманець. При виборі слід звертати на наявність доступного фірмового сервісного обслуговування від конкретного виробника.

Метки: ноутбук