Вівторок, 18 червня 2024 року

«Батьківщина»: Влада не виконала своїх обіцянок «зігріти» та не допустити зростання тарифів і цін

Зима, як завжди для влади, прийшла несподівано. І одночасно зі зниженням температури стала зрозумілою справжня ціна її обіцянок «не допустити» і «зігріти». Ціни в платіжках зростають, не дивлячись на жодні меморандуми, більше того, постачальники залишають за собою право переглядати тарифи мало не щодня. Зростають ціни на транспортування газу. А оскільки не в усіх українців є навіть фізична можливість платити грабіжницькі тарифи, у них готуються відбирати житло.

Усвідомлюючи, що відповісти громадянам їй нічого, влада усіма можливими засобами намагається відволікти суспільство від проблем в енергетичній та соціальній сфері. На телеекранах можновладці і їхні «голови» говорять про все, що завгодно, окрім цін і тарифів – від планів нападу Росії до списку гостей на днях народження віпів. І в цьому їм підігрують критики з «опозиційних» - здебільшого на словах – фракцій.

На цьому тлі вирізняються Юлія Тимошенко і очолюване нею ВО «Батьківщина», які пропонують реальний план протидії загрозам. Адже підвищення цін на газ та електроенергію у найближчому майбутньому спричинить і загальне подорожчання товарів та послуг.

Тарифи

Юлія Тимошенко ще два роки тому заявила і продовжує повторювати, що головний спосіб вирішити тарифну і цінову проблему – це спрямувати газ вітчизняного виробництва на потреби українських родин. Але все відбувається у напрямі протилежному. За останні два роки нинішня влада домоглася падіння до мінімального обсягу видобутку газу за 20 років!З 20-річного максимуму у 2018 – у (окрема тема - яким коштом) спустилися до 20-річного мінімуму.

Востаннє видобуток досягав максимуму без витрати сотень мільярдів у 2008 році за прем’єрства Юлії Тимошенко і професійного керівництва галуззю.

Олег Кучеренко

 

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.