Середа, 17 квітня 2024 року

«Батьківщина» переходить в опозицію

ЗАЯВА

Сьогодні в Україні сталася подія, яка нікого не може залишити байдужими, незалежно від політичних симпатій. Президентська монобільшість у Верховній Раді проголосувала у першому читанні за закон про розпродаж української землі, нашого головного національного багатства.

Як заявила лідер нашої політичної сили Юля Тимошенко, голосування за розпродаж сільськогосподарської землі є тією червоною лінією, яку влада переступила всупереч очевидному прагненню українського народу, порушивши його права та інтереси.

Як кажуть у таких випадках, маски зірвано. І ніякими популістськими заявами цього не спростуєш. Сьогодні не просто відбулося голосування «через коліно» не лише у парламенті, а мало місце голосування проти України. Іншими словами це не передати. Адже проти торгівлі українською землею, згідно численних соцопитувань, категорично виступають 75% наших співвітчизників - фермери, аграрії, малі і середні сільгоспвиробники.

Тому команда Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» сьогодні заявляє про перехід в опозицію до нині діючої влади. Саме тому наша команда заявляє про перехід в опозицію. Ми переходимо в опозицію до політики знищення країни, епоху бідності, політики розпродажу з молотка всієї стратегічної власності держави і, насамперед, нашого головного національного багатства - землі.
Фракція ВО «Батьківщина» у Верховній Раді України звернулася до Конституційного суду з вимогою пояснити, чи відповідають дії влади Основному закону, якщо вони порушують права народу і кожного українця.

До другого читання ми повинні зробимо все можливе, аби разом з аграріями, профспілками, волонтерами та патріотами України вилучити із закону все, що суперечить законодавству».

Юлія Тимошенко також додала, що окремо фракція буде оскаржувати в суді процедуру ухвалення законопроєкту.

«Батьківщина ніколи не мирилася зі зрадою України, тому ми подаємо в суд документи, які будуть оскаржувати ухвалення закону в першому читанні, яке відбувалося з порушенням процедур та регламенту. Ми працюватимемо на усіх фронтах, аби не допустити проведення зрадницької, антиукраїнської політики. Ми були й будемо разом з народом!» – заявила сьогодні лідер нашої політичної сили Юлія Тимошенко і заявляємо ми.

«Батьківщина» Дніпропетровщини повністю підтримує таку позицію і закликає всі здорові сили нашої області консолідувати свої зусилля задля захисту України.

Дніпропетровська обласна організація ВО «Батьківщина»

Метки: ВО Батькiвщина

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Апрель 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.