Австралійські вчені з’ясували користь апендиксу для здоров’я людини

Наукові співробітники розповіли, що в результаті проведених досліджень вони змогли з’ясувати основну важливу функцію апендиксу. Для успішних результатів вони провели безліч дослідів і експериментів.

Ельза Холл розповіла, що дуже часто апендикс вважають марним органом, який з’явився в результаті безлічі років еволюції. Дослідження вони проводили на гризунах, вивчаючи поведінку їх лімфоїдних клітин.

 

Фахівці з Мельбурнського університету і Марсельського центру імунології також взяли участь в даній дослідницькій роботі. Дослідники заразили мишей бактеріями Citrobacter rodenium і стежили за їх поведінкою. За отриманими даними у мишей з апендиксом не спостерігалися проблеми зі здоров’ям, але у тих, у кого він був відсутній, спостерігалися порушення травлення і летальні випадки.

 

Підсумувавши, фахівці розповіли, що апендикс містить клітини, здатні розбиратися з інфекціями. При зараженні організму, у людей у яких апендикс був відсутній спостерігається слабшання імунної системи, в зв’язку з чим організм не здатний протистояти інфекції.