Аутріч – нове рішення у класичному лінкбілдингу

Отримання зворотних посилань давно є класичним інструментом просування сайту з досягненням високих позицій у видачі на конкретні запити. Оптимізатори продовжують користуватися перевіреними донорами з попереднім відбором та купувати зворотні посилання. Але з'явився вдосконалений механізм під назвою outreach. Це методика налагодження зв'язків із потенційними партнерами, адміністраторами, блогерами та власниками сайтів для подальшої взаємовигідної співпраці з розміщення рекламного матеріалу.
photo_2023-06-09_12-09-00

Коли і для чого необхідний аутріч?

У розрізі оптимізації та просування сайту – отримання зворотних посилань та відгуку аудиторії. Застосування інструменту аутріч від PrFlare https://prflare.com/uk/ пов'язане з попередніми домовленостями, тому представника майданчика необхідно зацікавити у співпраці. Тут потрібен особливий підхід, а не розсилки листів з пропозиціями по заданому шаблону.

Застосування методики аутрич має додаткові переваги:

  1. Підвищення трасту. Чим більше на просувається сайт посилаються авторитетні в очах пошукових систем джерела, тим більше у сайту довіри, що просувається, тобто. трасту;
  2. Зростання впізнаваності. Підвищується брендовий трафік, збільшується аудиторія та з'являються нові клієнти;
  3. Збільшення органічного трафіку. Це створюється з допомогою двох попередніх пунктів;
  4. Залучення аудиторії. Якщо аудиторії сайтів перетинаються, можна переманити частину користувачів собі на сайт.

Використовуйте перевірені інструменти та інструменти у вигляді сервісу PrFlare. Тут є відповідний функціонал, що дозволяє ознайомитися з донорами, зробити вибір та оформити замовлення на розміщення статті.

Особливості аутріч посилань у PrFlare

Це посередник в інтернет-маркетингу, який забезпечує автоматизацію дій між рекламодавцями та власниками рекламних майданчиків. Функціонал PrFlare вражає:

  • розміщення посилань;
  • відбір донорів за багатьма критеріями;
  • замовлення тематичних статей;
  • просування послуг, товарів та бренду.

PrFlare гарантує високий рівень безпеки та вирішення наявних питань з обох сторін.

Метки: лінкбілдинг