Четвер, 20 червня 2024 року

Англійська мова у Кривому Розі: відгуки про кращі школи та курси

Читать на русском

english1

Англійська мова є найпоширенішою у світі. На ній говорять більш ніж 1,5 мільярда населення планети. Вивчення англійської мови розширює горизонти як в особистому, так і професійному житті. Знання іноземної мови дозволяє спілкуватися людьми з різних країн, почуватися впевненіше за кордоном, отримати високооплачувану посаду у міжнародній компанії.

Англійську мову можна вивчити самостійно, але ефективнішим варіантом буде навчання з репетитором англійської. Вибір викладача може викликати складнощі та сумніви. Тому ми дослідили відгуки про школи англійської мови у Кривому Розі та готові поділитися списком кращих шкіл та курсів.

english2

На що звертати увагу при виборі школи англійської мови

Обираючи школу англійської мови для себе або для своєї дитини, варто звернути увагу на кілька факторів, які можуть впливати на ефективність та результат навчання.

  • Методика навчання: дізнайтеся, які методики та програми використовує школа, а також якими навчальними матеріалами користується.
  • Наявність занять з носієм: нюанси вимови та використання лексики англійської мови в різних країнах можна дізнатися на заняттях з носієм мови.
  • Учбовий план та розклад: уточніть час проведення занять та можливість відвідувати за індивідуальним планом.
  • Репутація та відгуки: ознайомтеся з відгуками та рекомендаціями студентів на різних платформах.

Школи англійської у Кривому Розі

Buki School

Онлайн-сервіс, де можна знайти репетитора під конкретну мету: підготовка до іспитів, вступ до університету, отримання TOEFL або IELTS з нуля або підтягнути розмовну перед поїздкою в подорож.

Заняття відбуваються дистанційно на інтерактивній платформі. Можна записатися як у індивідуальні заняття, і групові.

Букіскул працює на ринку онлайн навчання вже більше десяти років і отримала тисячі позитивних відгуків від задоволених студентів.

Donuts

Школа розмовної англійської мови у Кривому Розі, заняття в якій проходять онлайн та офлайн. Акцент у навчанні робиться на використанні мови у реальному житті. У школі є ранкові, денні та вечірні групи для занять, до 10 осіб у групі. На кожному рівні від А1 до С1 видається сертифікат. Ознайомитись з викладачем та системою навчання можна на безкоштовному пробному занятті.

O`key English Studio

Школа англійської мови у Кривому Розі, де можна записатися на індивідуальні чи групові заняття. Групу набирають щомісяця із перших чисел. Є програми під різний вік та потреби: для дітей, для дорослих, для початківців, а також інтенсивний курс. Заняття відбуваються в інтерактивній формі, 80% навчання присвячується розмовним навичкам. Є ранкові, денні та вечірні групи.

english3

Green Forest

Це інтерактивна платформа, на якій використовується авторський підхід у вивченні англійської мови у Кривому Розі та інших містах України. Викладачі застосовують нестандартні методики викладання, щоб досягти максимального результату. 80% тривалості заняття проводять у комунікативній формі – студенти розмовляють друг з одним, відповідають питання вчителя, дискутують на задані тематики. Курси Green Forest мають 3 рівні – стандарт, інтенсивність та підготовку до IELTS. Заняття проходять у групах 10-12 осіб.

Wily educational School

Wily educational School отримала хорошу оцінку у студентів за рахунок ненудних та захоплюючих занять. Дізнатися чи підходить викладач та методика проведення занять можна через безкоштовне пробне заняття. Школа обіцяє гнучкий графік та інді видуальний підхід до кожного. Можна записатися на індивідуальні чи групові заняття.

Speak Up

Школа англійської мови Speak Up проводить заняття англійською мовою в офлайн та онлайн форматах. Школа гарантує 100% результат. Уроки відбуваються у групах до 10 осіб. Перевагою курсів є можливість займатися з носіями мови та вивчати особливості вимови Австралії, Великобританії, США та Канади. Є групи як дорослих, так дітей. У школі гнучкий графік занять – є ранкові, денні та вечірні групи з індивідуальним підбором часу. Уроки проводяться у мультимедійній формі, що робить їх цікавими та ненудними.

Perfect English

Центр іноземних мов Perfect English у Кривому Розі пропонує ефективне навчання англійської мови, гнучкий графік занять, можливість вибрати програму, форму навчання та інтенсивність. Школа пропонує різні види послуг: підготовку до шкільних та міжнародних іспитів, ділові курси англійської мови, програми та навчання за кордоном. Заняття проводяться 2 рази на тиждень у групах до 8 осіб. Є безкоштовний пробний урок.

Читати українською

Английский язык в Кривом Роге: отзывы о лучших школах и курсах

english1

Английский язык является самым распространенным в мире. На нем говорят более, чем 1,5 миллиарда населения планеты. Изучение английского языка расширяет горизонты как в личной, так и в профессиональной жизни. Знание иностранного языка позволяет общаться людьми из разных стран, чувствовать себе увереннее за границей, получить высокооплачиваемую должность в международной компании. 

Английский язык можно изучить самостоятельно, но более эффективным вариантом будет обучение с репетитором английского. Выбор преподавателя может вызвать сложности и сомнения. Поэтому мы исследовали отзывы о школах английского языка в Кривом Роге и готовы поделиться списком лучших школ и курсов. 

english2

На что обращать внимание при выборе школы английского языка

Выбирая школу английского языка для себя или для своего ребенка стоит обратить внимание на несколько факторов, которые могут влиять на эффективность и результат обучения.

  • Методика обучения: узнайте какие методики и программы использует школа, а также какими учебными материалами пользуется. 
  • Наличие занятий с носителем: нюансы произношения и использования лексики английского в разных странах можно узнать на занятиях с носителем языка.
  • Учебный план и расписание: уточните время проведения занятий и возможность посещать по индивидуальному плану.
  • Репутация и отзывы: ознакомьтесь с отзывами и рекомендациями студентов на разных платформах.

Школы английского в Кривом Роге

Buki School

Онлайн-сервис, где можно найти репетитора под конкретную цель: подготовка к экзаменам, поступление в университет, получение TOEFL или IELTS с нуля или подтянуть разговорный перед поездкой в путешествие. 

Занятия проходят дистанционно на интерактивной платформе. Можно записаться как на индивидуальные занятия, так и на групповые. 

Букискул работает на рынке онлайн обучения уже более десяти лет и получила тысячи положительных отзывов от довольных студентов. 

Donuts

Школа разговорного английского языка в Кривом Роге, занятия в которой проходят онлайн и офлайн. Акцент в обучении делается на использовании языка в реальной жизни. В школе есть утренние, дневные и вечерние группы для занятий, до 10 человек в группе. На каждом уровне от А1 до С1 выдается сертификат. Познакомиться с преподавателем и системой обучения можно на бесплатном пробном занятии. 

O`key English Studio

Школа английского языка в Кривом Роге, где можно записаться на индивидуальные или групповые занятия. Группу набирают каждый месяц с первых чисел. Есть программы под различный возраст и потребности: для детей, для взрослых, для начинающих, а также интенсивный курс. Занятия проходят в интерактивной форме, 80% обучения посвящается разговорным навыкам. Есть утренние, дневные и вечерние группы.

english3

Green Forest

Это интерактивная платформа, на которой используется авторский подход в изучении английского языка в Кривом Роге и других городах Украины. Преподавателиприменяют нестандартные методики преподавания, чтобы достичь максимального результата. 80% продолжительности занятия проводятся в коммуникативной форме – студенты разговаривают друг с другом, отвечают на вопросы учителя, дискутируют на заданные тематики. Курсы Green Forest имеют 3 уровня – стандарт, интенсив и подготовку к IELTS. Занятия проходят в группах 10-12 человек.

Wily educational School 

Wily educational School получила хорошую оценку у студентов за счет нескучных и увлекательных занятий. Узнать подходит ли преподаватель и методика проведения занятий можно через бесплатное пробное занятие. Школа обещает гибкий график и индивидуальный подход к каждому. Можно записаться на индивидуальные или групповые занятия. 

Speak Up

Школа английского языка Speak Up проводит занятия английского языка в офлайн и онлайн форматах. Школа гарантирует 100% результат. Уроки проходят в группах до 10 человек. Преимуществом курсов является возможность заниматься с носителями языка и изучать особенности произношения Австралии, Великобритании, США и Канады. Есть группы как для взрослых, так и для детей. В школе гибкий график занятий – есть утренние, дневные и вечерние группы с индивидуальным подбором времени. Уроки проводятся в мультимедийной форме, что делает их интересными и нескучными.

Perfect English

Центр иностранных языков Perfect English в Кривом Роге предлагает эффективное обучение английскому языку, гибкий график занятий, возможность выбрать программу, форму обучения и интенсивность. Школа предлагает разные виды услуг: подготовку к школьным и международным экзаменам, деловые курсы английского языка, программы и обучения за границей. Занятия проводятся 2 раза в неделю в группах до 8 человек. Есть бесплатный пробный урок.

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.