600 рейсів на тиждень: Ryanair хоче відновити польоти з України

Керівництво найбільшої авіакомпанії Європи Ryanair у Києві розкрило плани щодо відновлення польотів з України на зустрічі з керівниками трьох українських аеропортів та ДП "Украерорух".

Деталі плану можна побачити на фотографії, яку опублікував аеропорт "Бориспіль", повідомляє TRAVEL РБК-Україна з посиланням на avianews.com.

В аеропорту Бориспіль зустрілися голова Ryanair Майкл О'Лірі та керівництво аеропортів "Бориспіль", Львів, Одеса та держпідприємства "Украерорух".

_narada_facebook_com_airportboryspil_650x410

На опублікованій фотографії видно екран зі слайдом, який описує деталі плану. Наприклад, Ryanair збирається розгорнути мережу польотів із Києва, Львова та Одеси протягом 5 днів після того, як Європейське агентство з безпеки авіації (EASA) визнає український повітряний простір безпечним.

 

На першому етапі лоукостер планує виконувати 600 рейсів на тиждень із трьох українських аеропортів за 75 напрямками. З Києва кількість маршрутів становитиме 50, зі Львова та Одеси – 25.

Протягом перших 12 місяців після відновлення польотів у цих напрямках буде доступно 5 млн авіаквитків.

Також у планах запустити внутрішні рейси Україною – три на день між Києвом та Львовом.

На слайді є зауваження, що авіакомпанія реалізує заявлені плани за умови "конкурентоспроможних витрат". Також, що пасажири рейсів із України та в Україну отримають доступ до найдешевших квитків.

 

Раніше повідомлялося, що Ryanair наймає значну кількість українських пілотів та бортпровідників, щоб бути готовою повернутися до країни після закінчення війни.