Зв’язки та гроші не допомогли: У Дніпрі демонтували незаконний окремий вхід у квартиру на другому поверсі багатоповерхівки

У Дніпрі власник квартири на другому поверсі багатоповерхівки на проспекті Слобожанському, 12, зробив собі окремий вхід до житла та незаконно встановив сходи до помешкання. 8 травня ковану конструкцію демонтували. За словами начальника Інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради Руслана Мороза, сходи виявили його підлеглі.

вход

«Коли хочеться бути кращим, ніж інші, але розуму стало тільки на те, щоб наплювати на сусідів, по-багатому зробити собі окремий вхід у квартиру. Ну і, звісно ж, незаконно. З розрахунком, що грошей вистачить не тільки на ковані сходи, а й на те, щоб вирішити питання з міською владою. А зась. Час уже не той», – написав Руслан Мороз на своїй сторінці у Facebook.

Раніше працівники інспекції вручили власнику квартири припис про надання дозвільних документів на розміщення сходів на прибудинковій території і про самостійний демонтаж. Чоловік мав місяць, щоб виконати вимоги, однак не зробив цього. Тому сходи прибрали примусово.

IMG-20190508-WA0070

Під час демонтажу власник телефонував комусь, ймовірно, щоб припинити роботи. Крім цього, він вже намагався владнати питання з окремим входом через знайомих депутатів обласної та міської рад. Однак у мерії до незаконних наливайок і пунктів прийому металобрухту, а й подібних прибудов, адже місто має бути зручним для всіх його мешканців. Так, мер Борис Філатов неодноразово наголошував, що дім для дніпровців не повинен закінчуватися на порозі їхніх квартир.

IMG-20190508-WA0104

IMG-20190508-WA0019

Метки: демонтаж, отдельный вход