Знай наших! Танцевальному ансамблю Днепропетровщины присвоено звание “зразкового”

Решением экспертной комиссии Министерства образования и науки Украины творческому коллективу КУ «Центр профильного обучения и детского творчества»  Вольногорска «Фламинго» под руководством Натальи Панасенко присвоено почетное звание «Зразковий художній колектив». В группе «КЗ "Центр профільного навчання та дитячої творчості" м. Вільногірськ» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

-Гурток бального танцю, керівником якого стала Панасенко Наталія Валеріївна було засновано 1 вересня 2003 року на базі позашкільного навчального закладу Центр дитячої та юнацької творчості.

У 2008 році на базі гуртка було відкрито студію естрадно-бального танцю «Фламінго», яка і на даний час діє у комунальному закладі «Центр профільного навчання та дитячої творчості». На сьогодні студія «Фламінго» налічує 8 різновікових груп, в яких займається 151 дитина, віком від 5 до 17 років. Концертна програма колективу налічує вже більше 80 хореографічних постановок.

До кожної композиції, завдяки тісній співпраці керівника з батьками вихованців, створено комплекти сценічних костюмів, які розробляються та шиються для кожного номеру програми ексклюзивно.

Танцювальний колектив «Фламінго» є учасником багатьох різноманітних мистецьких свят. Його творчість відома не лише у нашому місті, а й далеко за його межами та межами області.

За роки свого існування юні танцюристи неодноразово ставали переможцями, лауреатами та фіналістами численних фестивалів та конкурсів.

Адміністрація та педагоги Центру профільного навчання та дитячої творчості від щирого серця вітають вихованців студії естрадно-бального танцю «Фламінго» та їх керівника і зичать нових перемог!!!

мы мы_2

 

Метки: «Зразковий художній колектив»