Знай наших: днепровские десантники десантируются без парашюта

Десантники-срочники, недавно пополнившие ряды легендарной воздушно-десантной бригады, вместе с военнослужащими контрактной службы осуществили десантирование безпарашютним способом с вертолетов Ми-8 с помощью комплекса съемного бортового оборудования «КАНАТ-1», с высоты 5, 10, 20 метров. На странице «25 Окрема Повітрянодесантна Дніпропетровська Бригада» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

дес

- Днями на повітряно-десантному комплексі військової частини, особовий склад, що здійснив спуски, у складі підрозділів пройшов відповідне навчання на наземному тренажері, відпрацювавши всі елементи вправи.

- Я лише два місяці тому прийшов на строкову службу, але вже чітко вирішив підписати контракт з найкращою бригадою Десантно-штурмових військ, - поділився враженнями солдат строкової служби Дмитро Верьовкін. - Не можу сказати, що стати військовим - це була мрія дитинства, але побачивши все, як то кажучи, з середини, розумію, що хочу зв’язати свою життя зі службою в Збройних Силах України, стати справжнім десантником. Зараз, після здійснення спусків емоції зашкалюють, адреналін, радість і навіть гордість

За словами керівника заняття особовий склад показав досить добрі результати, дії були чіткими, зваженими, відчувалася підготовка особового складу та злагодженість підрозділів, поставлені задачі виконані, мета заняття досягнута.
Наразі заняття з повітрянодесантної підготовки у військовій частині тривають, особовий склад строкової служби готується до здійснення стрибків з парашутом.

Довідково: Використання КЗБО «КАНАТ-1» під час висадки найефективніше використовується на місцевості рельєф якої не дозволяє звичайний спосіб посадки, а також під час висадки на обмежені ділянки місцевості.

дес_1 дес_2 дес_3

 

 

 

 

Метки: 25-я отдельная воздушно-десантная бригада, десантники