Громкое дело: злоумышленников, устроивших стрельбу на Титова, отпустили

Бабушкинский районный суд определил меру пресечения для пятерых подозреваемых в совершении перестрелки на улице Титова в Днепре. Следственный судья Ю.Г. Слищенко отпустил их под домашний арест на два месяца.

Об этом сообщается в группе «Дніпропетровська обласна рада» в Фейсбук со ссылкой на председателя облсовета Святослава Олийныка, который отметил следующее.
- Суддя, що відпустив підозрюваних в перестрілці на Титова, має бути звільнений!... П’ятеро людей підозрюються у скоєнні тяжкого злочину – вчиненні перестрілки посеред дня на людній вулиці міста Дніпро. За законом їм загрожує до 7 років позбавлення волі. Це є цинічний безпрецедентний випадок. Тому вважаю, що рішення суду - не справедливе. Злочин має очевидно високу суспільну небезпеку. Підозрювані несуть загрозу пересічним громадянам, можуть сховати або знищити речі, які мають істотне значення для слідства. Тому вже на найближчий сесії обласної ради ми винесемо на голосування Звернення до Вищої ради правосуддя з ініціативою звільнення судді, що приймав це рішення.
Как ранее сообщал наш сайт, полиция обнародовала видео задержания участников перестрелки на Титова.

Метки: стрельба, улица Титова