Жители Днепропетровщины поздравляют ветерана Второй мировой войны с 96-летием

В Ломовке односельчане поздравляют замечательного человека, патриота Леонид Семеновича Тягло. Он участник Второй мировой войны и в этом году отмечает свое 96-летие. Об этом сообщает в Фейсбуке журналист, писатель, общественный деятель Леонид Безуглый.

96

- Уже наступного дня після визволення Ломівки у вересні 1943-го року на подвір’я Тяглів прийшли представники польового військкомату Радянської армії, - сообщает автор. - Запитали старшого сина: «Якого року народження?». Дізнавшись, що хлопцю є вісімнадцять, повідомили коротко: «Тоді йдеш з нами». До війська забрали і батька – Семена Андрійовича, який додому вже не прийде.
Мине ще кілька днів і новобранців по Заломівській горі і Брильовому шляху поведуть на Лобойківку, а звідти пошлють на Аули.
Закінчення війни Леонід Семенович зустрів в Австрії. Бійці прокинулися від хаотичної стрілянини. Їх вишикували і командир повідомив про закінчення війни. Тоді воїни спорядили по два магазини до автомата ППШ (кожен по 72 патрони) і таким чином відсалютували у небо.
Після війни Л.С.Тягло повернувся до рідного краю, одружився з вродливою Марією, яка народила йому двох чудових дітей.
Останні трудові роки Леонід Семенович працював помічником машиніста ПАТ «Комінмет». Треба сказати, що Л.С.Тягло був одним з ветеранів війни, які складали на увічнення списки полеглих у 1941-1945-му роках земляків – ломівців, кам’янців і березанівців.
Побажаємо ж славному ветерану, котрий зберіг фізичну активність (незважаючи на ослаблений зір кожного дня обов’язково долає по 100 метрів на вулиці Щитовій), підтримувати і надалі такий Дух життя!

Метки: Леонид Тягло